Jump to content

Intrebari si probleme frecvente


John [RO]

Recommended Posts

12 minutes ago, Vyorel said:

Eu nu cred ca se poate. Modurile care sunt active pe multiplayer sunt cele cu piesele de schimb intre camioane (cele default din joc, nu altele in plus). Eu personal am vazut multi care prindeau mai repede viteza ca mine, dar ei aveau capul tractor gol (fara remorca) iar eu 20tone dupa mine :))

 

Poate ai vazut tu asta din cauza lag-ului. :)

Atunci persoana respectivă folosea Cheat Engine  dacă nu avea motor de mașină.

 

3 hours ago, Soryn Official said:

 

Daca esti sigur ca folosesc asa cum se zice ca au motor de masina poti face un Reports aici : http://truckersmp.com/en_US/reports cu un video se rezolva daca ai dovada 80-90 % sigur ca folosesc altfel de motor de masina .

Data viitoare o să filmez.  Astăzi m-am bazat doar pe report-ul trimis adminilor.  Sunt sigur 100 %  că avea  ori motorul de mașină ori Cheat Engine.    Mulțumesc de informație.

34NSIUU.png

         Chief Executive Officer RomâniaElit

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

Salutare , sunt nou in ETS2 simplu si ETS2 MP , insa am o problema , am facut prima cursa din joc , apoi cand sa o i-au pe a doua , surpriza nu mai aveam curse, am urmat pasii care sunt prezentati mai sus in acest topic, dar nu imi gaseste  "uset g_developer 0 " sa il modific eu exact cum se spune aici pe topic. Va multumesc si astept un raspuns daca stiti.

Link to comment
Share on other sites

Salut , am o problema cu Euro Truck Simulator 2 : Intru in Multiplayer aleg un server dar cand tre sa intru in joc imi apare Connecting to server Europe 1 si dupa apare : Cannot connect to the server it may be caused by your internet connection issues! , adaug ca primesc aceasta eroare pe Europe 1,2,3,4,5 iar pe United States , South America si Hong Kong ma pot conecta , am reinstalat jocul de 3 ori si MP de 4 , Ajutor ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Salut ! 
Am o problema destul de interesanta, am cautat destul de mult dar n-am gasit nimic, am incercat absolut orice setare.
Volvo FH16 (modelul nou) e limitat doar cand am remorca, doar acest camion, FH16(doar cu el am jucat), mi-am luat Scania n-are niciun fel de problema, mi-am luat FH16 (modelul vechi) merge fara niciun fel de problema, n-au limita cand sunt in cursa.. nu stiu care e problema.
E cineva care stie ? 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Salut! Nu de mult am inceput sa joc multiplayer si am cateva intrebari:

•Pot lua doi jucatori noi aceeasi cursa sau trebuie sa gaseasca curse in aceeasi directie? 

•Cineva care are garajul firmei upgradat poate sa angajeze alti jucatori la aceasfa sau doar cei de la resurse umane? 

•Poti scurta cumva drumul dintr-o locatie in alta cu tir propriu? 

Va multumesc anticipat pentru raspuns. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Iscacshli said:

Salut! Nu de mult am inceput sa joc multiplayer si am cateva intrebari:

•Pot lua doi jucatori noi aceeasi cursa sau trebuie sa gaseasca curse in aceeasi directie?

Salut! Da poti, dar trebuie sa va sincronizati joburile. Poti folosi acest link pt detalii:

 

3 hours ago, Iscacshli said:

•Cineva care are garajul firmei upgradat poate sa angajeze alti jucatori la aceasfa sau doar cei de la resurse umane?

Asta se poate face doar pe singleplayer. In modul multiplayer nu.

 

3 hours ago, Iscacshli said:

•Poti scurta cumva drumul dintr-o locatie in alta cu tir propriu?

Da. Poti sa iti alegi tu drumul catre o anumita locatie. Apesi pe M, si dai click pe strazile pe unde vrei sa te duci. Poti alege undeva la 5-6 puncte de reper.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.