Jump to content

Automatyczne parkowanie


emin650

Recommended Posts

Nazwa: Dodanie Automatycznego parkowania

Opis: Nie każdy jest mistrzem parkowania, sugeruje by dodać Automatyczne Parkowanie

Obrazki: Nie posiadam

Dlaczego ?: Oszczędziło by to frustracji wielu graczy, nie raz np. ja musiałem przez 15 minut parkować, mój rekord był podczas parkowania w trameri ok. 30 minut

Link to comment
Share on other sites

pewnie nie grałeś w atsa, a tam zrobiono rozwiązanie na ten problem. Gdy przyjesz do firmy z ładunkiem to możesz wybrać czy chcesz pominąć parkowanie, zaparkować w miarę łatwym miejscu, lub wybrać trudne parkowanie. Więc teraz wypadałoby napisać na forum scsa by wprowadzili to do ets2. Może zrobią to :)  

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 5.03.2016 at 8:09 PM, Pegi21 said:

pewnie nie grałeś w atsa, a tam zrobiono rozwiązanie na ten problem. Gdy przyjesz do firmy z ładunkiem to możesz wybrać czy chcesz pominąć parkowanie, zaparkować w miarę łatwym miejscu, lub wybrać trudne parkowanie. Więc teraz wypadałoby napisać na forum scsa by wprowadzili to do ets2. Może zrobią to :)  

 

Dodam jeszcze, że typ parkowania można wybrać w opcjach, żeby potem przed wjazdem dodatkowo nie blokować ruchu na ikonce wyboru.

Opcja jak najbardziej OK, każdy może sobie wybrać co lubi. Tylko trzeba pamiętać, że za "autopark" nie dostajemy punktów doświadczenia, mniej kasy itd.

Wychodzi więc na to, że początkujący gracz, tak, czy siak będzie musiał się postarać ;)

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 24.03.2016 at 10:29 AM, brodatty said:

 

Dodam jeszcze, że typ parkowania można wybrać w opcjach, żeby potem przed wjazdem dodatkowo nie blokować ruchu na ikonce wyboru.

Opcja jak najbardziej OK, każdy może sobie wybrać co lubi. Tylko trzeba pamiętać, że za "autopark" nie dostajemy punktów doświadczenia, mniej kasy itd.

Wychodzi więc na to, że początkujący gracz, tak, czy siak będzie musiał się postarać ;)

 

Pozdrawiam.

Gdzie ta opcja i co zaznaczyć żeby wybierało mi najtrudniejsze parkowanie?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.