Jump to content

Ekonomia, Blad?


C0ST3K

Recommended Posts

Siema, mam problem dzisiaj chciałem se odskoczyć od ATS'a i zagrać w ETS, chciałem se oczywiście tez ciężarówkę zrobić co mi się udało, tuning malowania itd itp, kiedy poszedłem spać bo nie mam ładunków, gra się ścina, czarny ekran ( z napisaem np ze jest 4:56 Odpoczywasz... i czekałem min 30 minut nawet może coś by ruszyło nic, i pisze do was w czym może być problem? myślałem ze to problem w jaki sposób odpalam ETS (np DirectX lub OpenGL) ale nie mogę zmienić tego a ustawiłem aby tego nie pokazywało kolejny raz.. ale nie wiem czy to jest to, ktos cos? 

 

Co Próbowalem?

1. Reinstall ETS2

2. Reinstal MP calego

3. Odinstalowanie calego steam potem instalacja ATS i ETS. I ATS dziala w pelnej perfekcij a ETS nie i w czym tu problem? 

Link to comment
Share on other sites

No wlasne, zlecenia na MP z Kontraktów ( WoT) mi dzialaja i tez nie raz jest tak ze podjade pod znaczek na firme wezme klikne i pokazuje mi sie max 1-2 naczepy i wioze je ale jak chce spac to pokazuje mi godziny i koniec nic sie nie da zrobic...  Chcialem nadmienic ze czy przy teleportacij do mechanika (F7) czy przespac sie gra sie zacina i nie da sie nic z tym zrobic.. ktos cos? ATS dziala bez zarzutu 

Link to comment
Share on other sites

Podczepię się pod temat bo w sumie tyczy się bezpośrednio ekonomi. Zakupiłem 106 garaży (wygląda jakbym wszystkie jakie można zakupić) ale niestety nie wpadło osiągnięcie "Potentat rynku nieruchomości". Poniżej zdjęcie (3 od lewej strony).

 

003.jpg

 

Gra oczywiście nie MP. Nie mam żadnych modów map wrzuconych 100% czystej gry. Ile faktycznie jest tych garaży? I ewentualnie jak można (jeśli jest to maks garaży) zmusić grę do zaliczenia tego archivementu? 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.