Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Problem przy zmianie miasta


Spectuume

Recommended Posts

Witam, mam problem z ETS2. Nie wiem czy jest to związane z MP, więc proszę o prośbę tutaj. Mianowicie gra się zawiesza gdy przenoszę się do innego garażu, chcę przepłynąć promem. Reinstall kompletny nie pomógł. Po zainsatlowaniu ETSa problem zniknął chwilowo, ponieważ po zainstalowaniu TruckersMP błąd się pojawił. Proszę o pomoc i pozdrawiam :) 

Link to comment
Share on other sites

Miałem tak samo i  w moim przypadku okazało się że to dysk twardy powoli siadał. Stwierdziło to parę darmowych programów do sprawdzania dysków twardych (robiąc pomiary różnych czynników np. prędkość zapisu/odczytu).

Link to comment
Share on other sites

miałem tak samo zmieniłem antywirusa zrobiłem testowanie dysków wyszły ok, zgodność plików ok, przeinstalowałem ets i ets mp wraz z usuwaniem wszystkich plików ręcznie aby save sobie zachowałem, aktualizacja sterowników grafiki włącznie z reinstalacją (po ostatniej łatce Windowsa wszystkie sterowniki nVidia miały błędy i to pewnie główne powody siadania etsa) i pomogło. Działa lecz czasami zdarza się że trzeba poczekać chwilę zanim pasek ładowania zaskoczy mimo że w menadżerze wyskakuje że program nie odpowiada.

820e41489f685989gen.png12645094_536094586558375_328596795343939

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.