Jump to content

[Forum] Nazwa tematu na liście nieprzeczytanych nie odnosi do pierwszego nieprzeczytanego postu


Dood_

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Nazwa tematu na liście nieprzeczytanych nie odnosi do pierwszego nieprzeczytanego postu.

Opis Sugestii: Nie wiem czy to przez nowy styl, czy przez aktualizacje skryptu, ale teraz na liście nieprzeczytanych wątków nazwy tematów nie odnoszą do pierwszego nieprzeczytanego postu, tylko po prostu do wątku. Szukałem, czy może jest gdzieś jakaś ukryta opcja aby to przywrócić, lecz nie udało mi się tego znaleźć.

Przykładowe obrazki: Brak.

Dlaczego twoja sugestia a nie inna? Ponieważ jest to moim zdaniem jedna z podstawowych funkcji tej listy i z jakiegoś powodu nagle znikła.

Smooth shiftin brothers

Link to comment
Share on other sites

Prawdę mówiąc jeżeli chodzi o Forum to polecałbym pisać w angielskim dziale, gdyż nie ma w zespole polaków odpowiedzialnych za działanie Forum.


Nie mniej funkcja przejścia do pierwszego nieprzeczytanego postu jest cały czas dostępna klikając na niebieską kropkę przed nazwą tematu:

 

Przechwytywanie.PNG

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.