Jump to content
Rambo88pl

Ultimate Wheel Customization

Recommended Posts

Dla mnie zmienianie nakrętek w kołach jest bez sensu, w czasie jazdy i tak tego nie widać, a kto na parkingu będzie się przyglądał czy ja mam czarne czy też innego koloru nakrętki na danej osi. Zamiast zajmować się takimi drobiazgami wzięliby na tapetę nowe ciężarówki.

Guest Nelvo PL

ta Aktulizacja to i tak tylko drobnozki i tak nikt takich małych rzeczy nie będzie widzieć może z kamery 0 (tylko)

Osobiście czekam na zapowiedziany ciągnik Renault T. Zmiana śrubek czy świateł może i przez chwile cieszy, ale przecież w czasie jazdy i tak patrzymy tylko na ciężarówkę.

podobnie jak z Cabin Accessories wielkie bum na chwile drobne bajerki może i cieszą ale nie są za bardzo przydatne ja bym tam juz chciał tak bardzo zapowiadane nowe ciężarówki o których jest już głośno chyba z 2 lub 3 miechy a efektu nie ma :(

6 minutes ago, merlin6 said:

Wyjdzie nowy MP dla bety 1.23 ?

Dla bety na pewno nie. Nie zapominajmy, że od niedawna mamy też ATS'a, który też ma zapowiedzianą aktualizację. Jeżeli aktualizacja tych gier się pokryje to zapewne zostanie wydana jedna zbiorcza aktualizacja multiplayera.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...