Jump to content

Ultimate Wheel Customization


Guest

Recommended Posts

Quote

 

Ultimate Wheel Customization
 
It's not just Steam Workshop support, there is another important feature coming with the next ETS2 and ATS update. Compared to where we were only a year ago with the whole wheel being just one monolithic truck part, there's no other way of putting it: we're going to provide you with ultimate wheel customization!
 
ETS2_wheel_customization.jpg

We were never quite happy with the existing system, it was too limiting. Customizing wheels should be more varied, more flexible, more fun! We have split our wheels into multiple components: Tire and Disk separation was introduced recently, in addition to it we have now added customization sub-components of the disk: Hubs, Hub Covers and Nuts.

Check out this little video clip that we have made. Rather than from static screenshots, this feature is easier to appreciate in motion:
 

Advanced wheel customization will come simultaneously to both Euro Truck Simulator 2 and American Truck Simulator with the upcoming update. Just splitting the existing wheel models into parts that you can recombine according to your wish will already give you a vast variety of different looks. On top of it, we'll soon release a small but cool DLC with extra wheel tuning options - things like paintable metal parts or crazy nut designs. Stay tuned!

I pod tym linkiem na blogu SCS można znaleźć na ten temat: http://blog.scssoft.com/2016/03/ultimate-wheel-customization.html

Nie znam Angielskiego, a tłumaczyć przez Google Translator nie zamierzam.

 

Mam jedno zastrzeżenie, bo pod koniec pisze że jakieś DLC małe będzie na temat opon i felg (nie jestem pewny czy dobrze zrozumiałem). Ale czy to co na filmiku pokazał SCS to będzie za darmo, czy właśnie w tym DLC?

 

 

Link to comment
Share on other sites

To co widać na zdjęciu i filmie będzie w darmowej aktualizacji. Natomiast te DLC o którym mowa, to chyba chodzi o DLC Pirelli, o którym ostatnio chyba wszyscy zapomnieli.

 

Jeżeli mam być szczery to bajer ok, ale wg. mnie można by się było w końcu wziąć za jakieś bardziej przydatne rzeczy niżeli śrubki, nakładki czy kołpaki. Nie mniej nie twierdzę, że to jest złe, bo prezentuje się fajnie, ale powoli zaczynam mieć niedosyt w pozostałych aspektach modeli czy gry.

  • Upvote 2

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Dzięki WooQash za szybka odpowiedz. A mi się tam to podoba że wprowadzą do gry. No i ja tam szanuję twoje zdanie na ten temat. ;)

I jeszcze jedno Nie wiesz kiedy w końcu SCS wprowadzi do ruchu Mercedesa MPIV?

Link to comment
Share on other sites

Mi też ogólnie się podoba, że dbają o takie pierdołki, nie mniej wiemy doskonale, że można by było wprowadzić inne "fjuczery", które są bardziej wyczekiwane od nakrętek, o których nikt by w sumie nie pomyślał.

 

Co do MPIV w ruchu AI to szczerze... nawet nie wiem, że go tam nie ma xD Prawdę mówiąc, to już dawno nie grałem w trybie singleplayer, więc nie wiem co się tam dzieje. Ale odpowiadając na Twoje pytanie - nie wiem kiedy wprowadzą MPIV do ruchu ulicznego.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Mi się wydaje ,że to będzie Update ale będzie DLC jakaś tam opona chyba michelan czy jakoś tak ;) ale ta Aktulizacja może byś bardziej ciekawa niż malowanie napisów na oponie!!!

 

 

29 minutes ago, WooQash said:

Mi też ogólnie się podoba, że dbają o takie pierdołki, nie mniej wiemy doskonale, że można by było wprowadzić inne "fjuczery", które są bardziej wyczekiwane od nakrętek, o których nikt by w sumie nie pomyślał.

 

Co do MPIV w ruchu AI to szczerze... nawet nie wiem, że go tam nie ma xD Prawdę mówiąc, to już dawno nie grałem w trybie singleplayer, więc nie wiem co się tam dzieje. Ale odpowiadając na Twoje pytanie - nie wiem kiedy wprowadzą MPIV do ruchu ulicznego.

 

Troszkę dziwne ,że akurat nie ma najnowszego Mercedesa na Single Player w końcu to ciężarówka zrobiona przez SCS Software i nie wiem czemu nie jedzi w ruchu AI wiem ,że jest ogólnie ale w AI nie ma

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, KOZIK PL said:

Mogli by dodać coś z dodatków oświetleniowych jakieś ledy więcej halogenów itp

 Mogli by, ale niestety SCS sami ustalają sobie priorytety. Chyba rzadko co biorą pod uwagę sugestie graczy. Ja tam się ciesze że coś robią w ETS 2. ;)

Link to comment
Share on other sites

WooQash, Nie jestem pewien... Czy to moze DLC > https://steamdb.info/depot/388475/ oraz samo ATS...

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jasne, że nie ma bardziej palących problemów takich jak optymalizacja i forcefeedback w ATS. Lepiej sobie śrubki do kół dodawać, bo to przecież feature warty ogłoszenia na fanpage'u. Całe szczęście, że za darmo. Już myślałem, że będą chcieli od nas wydębić z pięć euro za tę arcytrudną pracę.

  • Upvote 1

plopbetter.jpg

Chryste mój najsłodszy, jaki jestem silny. Chyba z tej przyczyny zmienię stan cywilny.

http://vs-skyline.pl || http://mirror-detailing.pl

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Shazo said:

Jasne, że nie ma bardziej palących problemów takich jak optymalizacja i forcefeedback w ATS. Lepiej sobie śrubki do kół dodawać, bo to przecież feature warty ogłoszenia na fanpage'u. Całe szczęście, że za darmo. Już myślałem, że będą chcieli od nas wydębić z pięć euro za tę arcytrudną pracę.

No wiesz, napisali, że będzie darmowa, ale ile tam w nowym patchu opcji personalizacji będzie tego nie wiemy. Wiadomo na 100% tak jak SCS napisał, po ukazaniu się aktualizacji 1.23 dla ETS i 1.2 dla ATS wyjdzie małe DLC ( płatne) :(:angry::unsure:

Link to comment
Share on other sites

W tym małym DLC ma być coś takiego jak malowanie kołpaków na jaki tam się chce kolor. I wzory na nakrętki. Ja tam nie wiem kto to kupi?

Na pewno nie ja, mi wystarczy to co będzie w tej aktualizacji z tymi kołpakami. A jeszcze miało być DLC z oponami Michelin, i chyba coś nie tak poszło SCS z licencją na te opony.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Shaquall said:

Calkiem niezla aktualizacja sie zbliza. aczkolwiek wolalbym chyba miec mozliwosc tez zmiany kolorow w kokpicie (zegary). Byc moze kiedys sie czegos takiego doczekamy ;]

Nie to by była przesada z Kolorami w Kokpicie w zegarach to będzie wyglądało jak wiejski trucerski tuning ciężarówki

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Poland : Speed Logistic said:

Nie to by była przesada z Kolorami w Kokpicie w zegarach to będzie wyglądało jak wiejski trucerski tuning ciężarówki

na moje kolorowanie napisow na oponach to wiejski tuning, nikt tego nie robi. kolory zegarow sa dostepne w kazdym nowszym samochodzie, zmiana trybu zmienia automatycznie kolory zegarow... jestem ciekaw jaki masz samochod lub jaki samochod maja Twoi rodzice. bo jezeli maja nowszy z mozliwoscia zmiany trybow to powiedz im lub tez sobie ze masz wiejski truckerski tuning...

shaqnator.png  g_Nw7c_Xv.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Shaquall said:

na moje kolorowanie napisow na oponach to wiejski tuning, nikt tego nie robi. kolory zegarow sa dostepne w kazdym nowszym samochodzie, zmiana trybu zmienia automatycznie kolory zegarow... jestem ciekaw jaki masz samochod lub jaki samochod maja Twoi rodzice. bo jezeli maja nowszy z mozliwoscia zmiany trybow to powiedz im lub tez sobie ze masz wielki truckerski tuning...

Ale w "Samochodach" a nie w Ciężarówkach a to duża róznica a w ciężarówki to nie RS

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, miko201 said:

Jakto scs twierdzi "gra jest dla wszystkich", a że jest pegi 3 to mają ograniczone pole manewru w kierunku realizmu

Jak dla mmnie to powinno bys PEGI 12

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.