Jump to content

Logitech G29 + Shifter G27


sepeta

Recommended Posts

Witam. Zastanawiam się nad kupnem Logitech G29 i chcę kupić do niego Shifter od G27 podobno działa i pytanie mam jeszcze takie czy przyciski na Shifterze będą programowalne ? Czy nic się nie zmieni ?

 

Znacznie taniej jest kupić G29 i Shifter G27. Chcę mieć pewność że jak kupie to się nie zdziwię podczas pierwszej jazdy ;]

 

Jeśli już był tego typu post to przepraszam... Po prostu nie znalazłem go w archiwach...

 

Pozdrawiam.

 

Edit:

- Wejście (wtyczki) shiftera i kierownicy są kompatybilne ?

Link to comment
Share on other sites

Spoiler

LFpbPma.jpg

 

Po ostatnim update sterowników, buttony z shift -era przestały działać, biegi działają :)
Obecnie jedynym sposobem aby wszystko działało jak należy jest prawdopodobnie zakupienie przejściówki razem z chipem który ma własne oprogramowanie do shiftera, lada dzień będę miał taka przejściówkę wiec powiem co i jak :)
Przejściówka jest niestety bardzo droga, jeśli kupujesz g29 to myślę ze 200zl więcej cie nie zbawi :), ale tak jak mowie powiem co i jak po testach :)

http://www.leobodnar.com/shop/index.php?main_page=product_info&products_id=188  zapłaciłem koło 170zł przesyłka  Airmail (Slow - No Tracking) 2-5 dni

 

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie porównania kierownic pisz! 


Szerokości!

  • Upvote 1

VUtUwhs.png

Link to comment
Share on other sites

Może Logitech się namyśli i wprowadzi sterowniki które pracują z Shifterem z G27 zobaczymy kierę kupuje tak pod koniec marca tak że mam czas na czekanie :) i opinie

 

btw. nie wiem czy temat nie zostanie zamknięty to jak by jednak tak się stało napisz mi na PW ;)

 

Dzięki szerokości ;)...

Link to comment
Share on other sites

Uważaj bo logitech wprowadzi taki sterownik... Dla nich to strata kasy, bo shifter G27 kosztuje 70zł. a z G29 ponad 200zł

mkXuXXh.jpg

 

Core i5 4690K @ 4.5 ghz | G.Skill 2x4gb 2400mhz ddr3 | ASUS GeForce GTX970 4096MB 256bit DirectCu II Strix OC  | Samsung SpinPoint 500gb |Crucial MX100 256GB | Asus Z-97 Pro Gamer | Silverpower 650W SP-SS650 | Zalman Z3 Plus

 

Link to comment
Share on other sites

Mnie cena nie boli tylko przy okazji by się zaoszczędziło głównie chciałem właśnie te przyciski na konsoli skrzyni biegów... przyzwyczaiłem się tam do zmiany kamer (spojrzenie lewo, prawo itd...) i po za tym by było można więcej funkcji mieć na kierownicy łatwiej dostępne i wygodniejsze...

 

Niestety nie pomyśleli w tej firmie o tym że potrzeba czasami dużo przycisków i w tym przypadku zawiodłem się na G29 :/

 

Kto wie może G30 albo 31 bo oni to co dwa robią te numery będzie miało lepiej zorganizowany shifter... :) Ale pewnie i tak już nie będę kupował nowej...

Link to comment
Share on other sites

Na to, żeby przyciski z shiftera G27 działały niezależnie od przycisków na kierownicy raczej nie macie na co liczyć. Jeżeli przyciski działały to i tak dublowały się z tymi na kierownicy. Logitech głupi nie jest i na pewno nie umożliwi pełnego wsparcia shiftera z G27 do kierownicy G29/G920.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Jak przejściówka dojdzie powiem co i jak z tymi dodatkowymi przyciskami, pewnie wiele osób czeka na info :)

sam kupuje ja z nadzieją ze dodatkowe przyciski będą działać, bo już się przyzwyczaiłem do takiej masy przycisków :)

Szerokości!

VUtUwhs.png

Link to comment
Share on other sites

On 2.03.2016 at 7:19 AM, <[ P & S]> Heady1991 said:

Uważaj bo logitech wprowadzi taki sterownik... Dla nich to strata kasy, bo shifter G27 kosztuje 70zł. a z G29 ponad 200zł

 

Nawet jeśli nie zrobią skryptu to i tak biegi od  G27 działają i są tańsze niż G29 tu nie chodzi o kasę bo jak by tak było to by wgl. biegi g27 nie działały...

 

100zl taniej ;)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, racer666 said:

jesli macie g29 + shifter g27 , sprobojcie programu xpadder i przyciski nagle beda dzialac :) wystarczy wtedy zbindowac klawisze w programie na te funkcje ktore chcemy ... 

 

Używasz ?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, racer666 said:

jesli macie g29 + shifter g27 , sprobojcie programu xpadder i przyciski nagle beda dzialac :) wystarczy wtedy zbindowac klawisze w programie na te funkcje ktore chcemy ... 

twoj tok myślenia jest błędny, a dlaczego?

1. Shifter nie jest wykrywany jako osobne urządzenie, a tym samym nie możesz go przypisać do programu jako urządzenie sterujące ( można jedynie wstawić sama kierownice)

2.  Xpadder  zostaw stworzony po to aby możliwe był granie w gry za pomoca kontrolera (pada), nawet jeśli dana gra nie jest wspierana przez urządzenia tego typu. np granie w Diablo 3 na padzie czy inne gry.

 

Szerokości!

 



 

 

VUtUwhs.png

Link to comment
Share on other sites

On 4.03.2016 at 6:21 PM, sepeta said:

 

Używasz ?

nie , 

 

On 4.03.2016 at 7:24 PM, Mercadi said:

twoj tok myślenia jest błędny, a dlaczego?

1. Shifter nie jest wykrywany jako osobne urządzenie, a tym samym nie możesz go przypisać do programu jako urządzenie sterujące ( można jedynie wstawić sama kierownice)

2.  Xpadder  zostaw stworzony po to aby możliwe był granie w gry za pomoca kontrolera (pada), nawet jeśli dana gra nie jest wspierana przez urządzenia tego typu. np granie w Diablo 3 na padzie czy inne gry.

 

Szerokości!

 



 

 

1 racja zwracam honor . pozatym przyciski pewnie by sie dublowaly dlatego tez nie ma oficjalnego wsparcia 
2 no i co z tego ? To nie znaczy ze nie mozna go uzyc do zbindowania klawiszy na przyciskach kierownicy czy lewarka ... ja na kierownicy juz mam gadanie na CB i Wyswietlanie Tab'a , dlatego podrzuciłem napisałem o tym programie , wiele ludzi o nim chyba nie wie i nie wie co potrafi . 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, racer666 said:

nie , 

 

1 racja zwracam honor . pozatym przyciski pewnie by sie dublowaly dlatego tez nie ma oficjalnego wsparcia 
2 no i co z tego ? To nie znaczy ze nie mozna go uzyc do zbindowania klawiszy na przyciskach kierownicy czy lewarka ... ja na kierownicy juz mam gadanie na CB i Wyswietlanie Tab'a , dlatego podrzuciłem napisałem o tym programie , wiele ludzi o nim chyba nie wie i nie wie co potrafi . 

ad. 2 ale to oprogramowanie kierowcy pozwala przypisać sobie klawisz jaki chcemy do panelu kierownicy :D 

przycisków "lewarka" tez nie przypiszesz ponieważ ich nie widzi w g29

 



4xuSVjV.png

  • Upvote 1

VUtUwhs.png

Link to comment
Share on other sites

Witam

 

Dzisiejszego ranka wpadł w moje ręce adapter do SHIFTER-a G27

 

tU5N3le.png

I co wam powiem? DZIAŁA!

Shifter jest wykrywany jako osobne urządzenie, sterowniki same się instalują, przyciski jak i biegi działają ( nie pokrywają się z przyciskami na kierownicy!)

 

 

1HbAyXL.png

9K7YQSa.png

Szerokości!

 

  • Upvote 1

VUtUwhs.png

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Mercadi said:

Witam

 

Dzisiejszego ranka wpadł w moje ręce adapter do SHIFTER-a G27

 

tU5N3le.png

I co wam powiem? DZIAŁA!

Shifter jest wykrywany jako osobne urządzenie, sterowniki same się instalują, przyciski jak i biegi działają ( nie pokrywają się z przyciskami na kierownicy!)

 

 

1HbAyXL.png

9K7YQSa.png

Szerokości!

 

 

Wielkie dzięki dla ciebie kolego ;) Już ugadałem się z gościem na kupno G29 i później zmowie przejściówkę i H-Shifter G27

 

Pozdrawiam :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.