Jump to content

3 -4 gündür bekleyen reportlar

Recommended Posts

Yoğunluktandır, raporlarınızı İngilizce yazın daha hızlı bakılır, Türkçe raporları Türk admin olmadığından destek ekibi çevirip admin'e yolluyor bu da gecikmeye neden oluyor. 

Merhaba,

İngilizce rapor gönderenlerden ve/veya göndermek isteyenlerden tek ricam, İngilizce konuşmayı biliyorlarsa İngilizce yazmaları. Google çevirileri hiçbir işe yaramadığı gibi, anlaması ve tercüme etmesi de bir o kadar zor oluyor, süre daha da uzuyor.

Türkçe açıklamaları da kısa ve öz yazarsanız (şuradan geliyordum, buraya gidiyordum, 5 arkadaştık vs. hikayeleri anlatmaya gerek yok) çok sevinirim. "Olay böyle oldu, ben bunu yaptım/yapmadım" şeklinde bir açıklama yeterli olacaktır.

Yeri gelmişken tekrar etmek isterim; "kardeşim yaptı", "dayım oynadı", "kaynım kullanıyordu" gibi itirazlar/raporlar direkt olarak reddediliyor. (Artı olarak benim kişisel gıcıklığım ortaya çıkıyor... "Steam hesabınız sizin sorumluluğunuzdadır.") Ban itirazlarına red cevabı geldiğinde, aynı cümleyi yüklem-özne-nesne yer değiştirip yazıp tekrar itirazda bulunmak bir fayda sağlamamaktadır. (Şu an bir Türk arkadaşın 30 günlük cezası için gönderdiği "75." cümle ile uğraşıyorum. Bıkkınlık veriyor haliyle.)

Desteğiniz için çok teşekkür ederim şimdiden.

Herkese iyi oyunlar, iyi forumlar.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.