Jump to content

Kierownica Logitech Driving Force GT


Lajtek

Recommended Posts

Witam Panowie i Panie mam małe pytanko, a mianowicie brzmi ono tak.

Na jakich strona mozna kupić taka kierownice w stanie używanym, ja mianowicie znam tylko Allegro oraz olx.

Czy ta kierownice opłaca sie kupić ? 

Na co powinienem patrzeć przy kupnie kierownicy używanej ?

 

Za wszelkie odpowiedzi dziękuję.

 

Prosze o konkretne pytania.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Czy się opłaca? Zależy ile masz hajsu i ile chcesz wydać. Kierownica sama w sobie jest na pewno godna polecenia, tak samo jak G27, ale wszystko jest kwestią funduszy. Możesz próbować pokręcić się po jakiś grupach związanych z ETS2/ATS lub całkowicie z innej beczki dotyczących grup wirtualnego motorsportu (np. takich gier jak rFactor), bo zazwyczaj co jakiś czas ktoś się oferuje ze sprzedażami kierownic. Po za tym tak jak wspomniałeś Allegro, OLX. Nic innego tutaj się chyba nie da wymyślić, gdyż nówki ze sklepu nie kupisz, a stron aukcyjnych więcej w Polsce nie ma. Na co zwracać uwagę? Ciężko powiedzieć, zawsze dobrze byłoby zajrzeć w bebechy kierownicy, ale niestety jest to raczej awykonalne. Sam znam przykład, że kierownica z zewnątrz była dość zadbana, ale 6-letnie wyżyłowanie spowodowało, że to tak na prawdę był rzęch z racji mikro przełączników, które notorycznie powodowały zwarcia i zamiast raz wciskały się kilka razy albo w ogóle. Niestety trzeba brać na czuja, bo czasami zdarzają się wyżyłowane egzemplarze nawet mniej niż 3-letnie, a czasami można dorwać bardzo zadbany egzemplarz.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie jak Avast2012 mówi, poproś o filmik, czy kierownica prawidłowo się kalibruje przy podłączeniu do kompa.

Poza tym nie wiem czy jest to wykonalne ale sprawdzenie czy wibracja w kierownicy działa prawidłowo.

Przy moim zakupie, niestety ale wibracja nie działa dość dobrze tak jak powinna.

W sumie dla mnie wibracji mogłoby nie być, bo i tak mam ją wyłączoną.

Ale jeśli Tobie, wibracja jest potrzebna, to dobrze, żebyś zwrócił na to uwagę i wspomniał dla sprzedającego, żeby to jakoś uchwycił na filmiku.

Choć, jak pisałem wyżej, nie wiem czy da się to jakoś pokazać.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.