Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

nieszłuszny ban i brak odpowiedzi. admina


mistereq

Question

Witam.Mam taki problem. Dzisiaj podczas normalnej jazdy dostałem wiadomość, że- zostałeś zbanowany na 2 dni przed admina chjl czy coś tam, powód zacytuję "insulting". Bardzo się tym zdziwiłem i wkurzylem, bo grałem jakies 3h i nie napisałem nawet żadnych wiadomości na czacie. Ban został wystawiony bezpodstawnie. Właściwie od razu odwołałem się od niego (został wystawiony o 16:19) i nadal nie ma żadnej odpowiedzi. Nie wiem ile może trwac oczekiwanie na odpowiedź. Dodatkowo jutro jest fajny konwój w którym chciałbym uczestniczyć i nie chce go opuścić z powodu błędu admina.

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Z tego co widzę, to nie byłeś miły dla innego gracza, i widzę także że jednak coś tam napisałeś. Nie próbuj okłamywać ludzi na forum i oczerniać administrację. Gdybyś faktycznie nic nie napisał w grze, to prawdopodobnie by Cie tutaj teraz nie było. Miłych VACacji ~.~

 

31c4f38b4fa13.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Drogi Panie Łukaszu, mam nadzieje że wiesz co to oznacza słowo retard. I nie jest to "retarder" w ciężarówce. Ale na wszelki wypadek daję na screenshocie definicję tego słówka, i jeżeli Tobie by nie przeszkadzało że ktoś tak do Ciebie mówi to spoko, ale niektórym to może uwłaczać. Nie używamy słów których nie rozumiemy :)

 

zRUc94A.png  rSEZdo8.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Retard to potocznie mówiąc "down", osoba z zespołem downa. Jako że troche brzydko się tu zachowałeś oczerniając administrację i mowiąc "nie napisałem nawet żadnych wiadomości na czacie" skłamałeś, to dołożyłem Ci 2 dodatkowe dni bana :).

 

Pozdrawiam

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.