Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Konwój Poland : Speed Logistic z firmami 13.03.16


Guest

Recommended Posts

                                            Poland : Speed Logistic

Konwój 13.03.16 ,,Firmowe Konwoje" organizuje firma - Poland : Speed Logistic       

 

                                                      Informacje

                 Serwer : Eu#1

                    Data Konwoju : 13.03.16 [Niedziela]

                   Godzina Zbióki : 18:05

                   Godzina Odjazdu : 18:20

                   Miejsce zbiórki : Szczecin firma ITCC

                   Miejsce zakończenia : miasto Londyn

                   Komunikacja : CB Radio - kanał 19

Z Nami jadą : Orzeł - Trans , RISA,Repiński Transport , Polscy Ułani ,Yahoo - Trans,Poland : Speed Logistic 6553931100_1457711685.jpg2899583500_1457711712.png8014114700_1457711745.jpg9230627500_1457777216.png7746989000_1457822618.png3024649200_1457822718.jpg

 

                           Wymagania!'/Regulamin

                  Obiowązkowa Naczepa!

                  Kultura Jazdy!

                  Zakaz Wyprzedzania!

                  Zakaz włączania Kogutów

                  Odstęp 100m

                  Trzeba mieć pełny bak!

                  

Informacja : przy firmie ITCC firma Poland : Speed logistic będziemy firmom mówić gdzie mają zaparkować!

 

                          Komendy

"Paliwo" czyli zatrzymać się najbliższej stacji paliw

"Wypadek" czyli jest wypadek i musimy w tej sytuacji zatrzymać się na poboczu lub parkingu "lub" będziemy jechać 70km

 

Chczesz do nas dołączyć napisz do mnie na priv :)https://forum.truckersmp.com/index.php?/profile/77818-poland-speed-logistic/

2915213900_1457372302.png8291363900_1457372346.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 23.02.2016 at 10:19 PM, Malteno said:
6 minutes ago, bulletpro6 said:

5nGY1xNdzieki za konwoj polscy-ulani jako jedyni dotarli do celu a reszcie dziekuje. Porowadzacy konwoj nastepnym raze ogarnijcie to lepiej nawet nie zatankowani byliscie itp I nawet do konca nie dojechaliscie.

Czy istnieje możliwość zgłoszenia firmy czy też nie?

My byliśmy zatankowani tylko chciałem zrobić focie :)

Link to comment
Share on other sites

a to moja wina ,że nie utrzymawiliscie odległosci parking jest fotografia a komunikacja to CB Radio

Edited by Nelvo PL
Usunięto niepotrzebne cytaty
Link to comment
Share on other sites

Powiem ci tak myśmy utrzymywali odległość ale reszta miała problemy i nonstop jakieś wypadki. A co do foty to się ją robi na postoju ale nie po 200 kilometrach może nawet nie po 200 to było. I następnym razem jakbyście robili konwój to polecam jakiegoś ts'a skołować i przede wszystkim w mikrofon zainwestować. Musicie się jeszcze dużo nauczyć i mam nadzieje że wyciągniecie z tego jakieś wnioski.

Link to comment
Share on other sites

Wina w sumie jest tych,którzy ten konwój organizowali. Od komunikacji podczas takich konwojów jest Ts a nie CB tak tak poszliście na łatwiznę po drugie moim zdaniem brak trzymania odpowiedniej prędkości. Ludzie kto na autostradzie jedzie 50 km/h po trzecie trzecie ludzie nie wiedzieli gdzie mają stawać na firmie z której mieliśmy ruszać prowadzący się pogubili kto gdzie jak. No cóż. Tak czy siak z szacunku do innych Polscy Ułani dziękują za konwój lecz już więcej raczej nie będą uczestniczyć w konwojach organizowanych przez waszą grupę. Sami widzieliście,że był wielki chaos. Musicie się jeszcze wiele nauczyć,,,

 

Aha zapomniałem właśnie to o czym kolega Zioło wspomniał jak można podczas konwoju gdzie wiadomo nonstop jest się w ruchu pozwolić na to by uczestniczyły w nim osoby które pisały. Podczas jazdy nie ma czasu na pisanie a tym bardziej odpisywanie. Nie bylo osoby odpowiedzialnej za pilnowanie konwoju

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [PolscyUłani]Radecki89 said:

Wina w sumie jest tych,którzy ten konwój organizowali. Od komunikacji podczas takich konwojów jest Ts a nie CB tak tak poszliście na łatwiznę po drugie moim zdaniem brak trzymania odpowiedniej prędkości. Ludzie kto na autostradzie jedzie 50 km/h po trzecie trzecie ludzie nie wiedzieli gdzie mają stawać na firmie z której mieliśmy ruszać prowadzący się pogubili kto gdzie jak. No cóż. Tak czy siak z szacunku do innych Polscy Ułani dziękują za konwój lecz już więcej raczej nie będą uczestniczyć w konwojach organizowanych przez waszą grupę. Sami widzieliście,że był wielki chaos. Musicie się jeszcze wiele nauczyć,,,

 

Aha zapomniałem właśnie to o czym kolega Zioło wspomniał jak można podczas konwoju gdzie wiadomo nonstop jest się w ruchu pozwolić na to by uczestniczyły w nim osoby które pisały. Podczas jazdy nie ma czasu na pisanie a tym bardziej odpisywanie. Nie bylo osoby odpowiedzialnej za pilnowanie konwoju

No wiem ze konwój nie wypalił ale to mój i nasz pierwszy firmowy z innymi firmami konwój i postaram następny zrobić lepszy mam nadzieje ze będziecie i  pewno będzie komunikacja ts3 i folia będzie przed wyjazdem no i będą ograniczniki ze np 80 autostrada 70 droga 50 miast pozdrawiam 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.