Jump to content

Wideorejestrator


Matimajster

Recommended Posts

Siemka , zamierzam kupić wideorejestrator w celach hobbystycznym czyli wiadomo nie musi być jaki mega , ale chciałbym żeby jakoś nagrania była lepsza niż zdjęcia w przybliżeniu ze starszych telefonów takich jak nokia 6020 czy Sagem myX5-2 (Stare dobre telefony :) ).I teraz mam pytanie czy wystarczy mi taki najtańszy z marketu  czy lepiej kupić trochę lepszy ?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pod żadnym pozorem nie kupuj najtańszych badziewi, bo dostaniesz papkę zamiast obrazu. Jest fajne forum o kamerkach, tam jest dużo porównań http://autowrzuta.pl/ 

Ja ze swojej strony mogę polecić kamerkę G1WH --> http://www.wideorejestratory24.pl/kamera-samochodowa-g1wh-fullhdten sklep również polecam. Jedyny minus to mocowanie, bo potrafi mieć luz i obraz trochę trzęsie na nierównych drogach, ale ja kawałek papierka podłożyłem i nawet na betonowych płytach lotniska nagrania są eleganckie.

Link to comment
Share on other sites

Siemka , zamierzam kupić wideorejestrator w celach hobbystycznym czyli wiadomo nie musi być jaki mega , ale chciałbym żeby jakoś nagrania była lepsza niż zdjęcia w przybliżeniu ze starszych telefonów

 

Rozumiem, lenistwo jest wygodne ale mógłbyś przeczytać coś więcej niż samą nazwę tematu. 

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, lenistwo jest wygodne ale mógłbyś przeczytać coś więcej niż samą nazwę tematu. 

Wideo rejestratory mają sporo możliwości i to co podał kolega nie wystarczy żeby coś dobrego i taniego polecić. W oparciu o te informacje może polecić rejestrator który doskonale nagrywa w dzień w słabo w nocy, lub taki który dobrze nagrywa w cieniu ale źle reaguje na oślepienie.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.