Jump to content

Interfejs w grze


Sebastian1h10

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Możliwość przesuwania interfejsu

Opis Sugestii: Wprowadzenie możliwości przesuwania interfejsu tj. przesuwanie całej nawigacji, lusterek bocznych itp

Przykładowe obrazki: Brak

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Wydaje mi się ze dużą ilość osób denerwuje się tym ze interfejs zasłania im nawigacje w ciężarowce. Np. lusterko niżej, nawigacja wyżej.

76561198058724851.png

Link to comment
Share on other sites

Dość ciekawy pomysł dużo osób z mojej firmy wspominało mi o tym, że ich to denerwuje ten kwadracik pod F3 zasłaniający nawigacje. Mnie osobiście również to denerwowało, bo po co jest dodawana nawigacja w ciężarówce skoro zasłonięta jest kwadratem spod F3?

 

Jestem jak najbardziej na tak lecz tak jak osoby niżej pisały jest to prośba do SCS.

Link to comment
Share on other sites

Developerzy mc mogli by ci umożliwić maksymalnie przesuwanie okna pod tab czy innych tego typu.. Z tym to na 100% tylko scs może sobie poradzić.

 

//znaczy mody też by mogły powstać ale nie działają one na multi..

Jak to mody nie działają na multi? Jest dość dużo modów, które na nim działają. A co do samego interfejsu nawet takie przesuwanie by pomogło nam wszystkim myśle.

Link to comment
Share on other sites

On 22.02.2016 at 7:37 PM, Micha?NT said:

Jak to mody nie działają na multi? Jest dość dużo modów, które na nim działają. A co do samego interfejsu nawet takie przesuwanie by pomogło nam wszystkim myśle.

 

Może i jest dużo modów, ale to tylko takie coś jak edytowane naczepy w plikach gry lub mod który dodaje wszystkie światełka z podstawki gry na różnych dodatkach. Czyli można powiedzieć że to nie są mody bo są to rzeczy z podstawki gry.

 

Co do samej sugestii, tak jak koledzy napisali, z tym do SCSu.

76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

On 22.02.2016 at 6:18 PM, Micha?NT said:

Dość ciekawy pomysł dużo osób z mojej firmy wspominało mi o tym, że ich to denerwuje ten kwadracik pod F3 zasłaniający nawigacje. Mnie osobiście również to denerwowało, bo po co jest dodawana nawigacja w ciężarówce skoro zasłonięta jest kwadratem spod F3?

 

Jestem jak najbardziej na tak lecz tak jak osoby niżej pisały jest to prośba do SCS.

Ale przeciez jak ktos chce korzystac z nawigacji zamontowanej w pojezdzie to po co mu nawigacja na f3

Link to comment
Share on other sites

No By Był dobry pomysł troszkę duże te lusterka i ta doradca drogowy mógł byś na dole taki mały pasek i tam by były informacje nawigacja w doradcu drogowym by była pod tym paskiem i by była Gitara

Link to comment
Share on other sites

On 5.03.2016 at 9:33 PM, Poland : Speed Logistic said:

No By Był dobry pomysł troszkę duże te lusterka i ta doradca drogowy mógł byś na dole taki mały pasek i tam by były informacje nawigacja w doradcu drogowym by była pod tym paskiem i by była Gitara

problem taki ze to akurat zelezy od SCS wiec ekipa z mp nic z tym raczej nie moze zrobic

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.