Jump to content

Vive la France!


WooQash

Recommended Posts

On 19.02.2016 at 3:41 PM, JohnnyCagePL said:

Ciekawe czemu nie pokazali Renówy Range T? Tak przy okazji nowych terenów.  :)

 

JAk! pokazali przy DLC VIVA FRANCE Renault Range T

 

 

On 24.02.2016 at 7:27 PM, Rudy (PL) said:

Paryż będzie całkowicie Nowy i będzie dostępny dla wszystkich a co z innymi miastami tego nie wiadomo poczekajmy pewnie za tak przypuszczam czas pojawi się mapka i wtedy nasze przypuszczenia zostaną rozwiane

 

Mapka pewnie dopiero będzie w Listopadzie ja tylko tak słyszałem

Link to comment
Share on other sites

^^

2 hours ago, Poland : Speed Logistic said:

Mapka pewnie dopiero będzie w Listopadzie ja tylko tak słyszałem

Data wydania tego DLC odpowiadac tylko SCS, nie ma co plakac kiedy co bedzie... 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 24.02.2016 at 7:27 PM, Rudy (PL) said:

Paryż będzie całkowicie Nowy i będzie dostępny dla wszystkich a co z innymi miastami tego nie wiadomo poczekajmy pewnie za tak przypuszczam czas pojawi się mapka i wtedy nasze przypuszczenia zostaną rozwiane

 

To by było mega dobre rozwiązanie :D

  • Upvote 1
 

  

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Czerwik said:

 

To by było mega dobre rozwiązanie :D

Może będzie Wieża Alfa i ciężarówki będą koło niej stać i by byl tam parking to by było na plusik

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, merlin6 said:

Gdzieś czytałem że Arizona do ATS'a ma wyjść na wakacje, więc na Francję też pewnie sobie trochę poczekamy :(

Czas szybko leci więc to rzut beretem :) ale bardzo ciekawy dodatek :) Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rudy (PL) said:

Następny który sieje plotki tak samo jak PLTE sieje plotki że Francja ma być ostatnim dodatkiem do ets2. ten kto sieje ploty na temat ATS lub ETS2 to niech weźmie rozpęd a ściana go najdzie sama

 

Jak wyjdzie to będzie w każdej plotce jest trochę prawdy może wyjdzie na wakacje może wcześniej DLC pewnie już jest w fazie testów przez SCS i pewnie już jest prawie skończone  to będzie zależało tylko od SCS kiedy to wydadzą i nikt im nie będzie mówił kiedy to ma wyjść  

 

  

 

Link to comment
Share on other sites

"Jak widać prace nad dodatkiem są w toku i do ich zakończenia jeszcze sporo brakuje." to cytat z polskiej strony ets2 wiec pewnie ani nie jest w fazie testów anie pewnie nie jest jeszcze skończony możę mają zrobioną mapę mniej więcej w połowie ale przed nimi jeszcze mnóstwo  praca, A w to że to ma być ostatnie DLC to za żaden  hajs świata nie uwierzę dopuki nie zobaczę oficjalnej informacji na blogu SCS

P.S Poczytaj sobie kolego http://eurotrucksimulator2.info/pl/

Link to comment
Share on other sites

Na pewno nie będzie to ostatni dodatek do ETS ale na pewno zwolnią bo będą chcieli bardziej rozwinąć ATS jak mi się wydaje nawet na forum scs o tym pisano chcą po prostu zrobić 2 projekty na podobnym poziomie żeby rozwijać oba ale na razie ATS jeszcze dużo brakuje do ETS wiec pewnie bardziej pójdą w ATS niz ETS 

 

  

 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Czerwik said:

Na pewno nie będzie to ostatni dodatek do ETS ale na pewno zwolnią bo będą chcieli bardziej rozwinąć ATS jak mi się wydaje nawet na forum scs o tym pisano chcą po prostu zrobić 2 projekty na podobnym poziomie żeby rozwijać oba ale na razie ATS jeszcze dużo brakuje do ETS wiec pewnie bardziej pójdą w ATS niz ETS 

 

Była już informacja, że nad ATSem pracuje osobny team niż nad ETSem więc raczej nie powinno mieć to wpływu. Nie wiele jest tytułów wspieranych po wydaniu tak jak ma to miejsce w SCS, warto to docenić

ets2_00209.jpg

Link to comment
Share on other sites

SCS ma 60 pracownikow podzielona jest na dwa grupy. (wczesniej byl 15)

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Szkoda tylko, że z DLC Going East tak się nie przyłożyli...Ja uważam żeby lepiej zaczęli myśleć nad ETS3 z poprawioną już mapą na wzór Skandynawii i nadchodzącej Francji niż doklejanie kolejnych państw. Chyba, że taka polityka (dla mnie dziwna) będą wymieniać państwa na przerobione...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miro0412 said:

Szkoda tylko, że z DLC Going East tak się nie przyłożyli...Ja uważam żeby lepiej zaczęli myśleć nad ETS3 z poprawioną już mapą na wzór Skandynawii i nadchodzącej Francji niż doklejanie kolejnych państw. Chyba, że taka polityka (dla mnie dziwna) będą wymieniać państwa na przerobione...

Po co ets3 robić jak tego można rozbudować wystarczy nowy silni graficzny wprowadzić  duże poprawki na podstawowej mapie i  problem z głowy

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 7.03.2016 at 7:05 PM, Rudy (PL) said:

Po co ets3 robić jak tego można rozbudować wystarczy nowy silni graficzny wprowadzić  duże poprawki na podstawowej mapie i  problem z głowy

 

Przy takiej akcji jak zmiana silnika gry, a więc i mnóstwo poprawek w grafice, modelach - gruba zmiana - to już chyba jednak powinno być wydanie kolejnej wersji gry.

Nie odgrzewa się kilka razy tego samego kotleta ;)

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.