Jump to content

Vive la France!


WooQash

Recommended Posts

Luźne tłumaczenie tekstu ze strony:
 

 

Nadszedł czas byśmy zaczęli pokazywać wam więcej nowych rzeczy nad którymi pracujemy. Nie jesteśmy już więcej firmą-robiącą-jeden-projekt-na-raz, jest mnóstwo nowych, fajnych rzeczy w trakcie tworzenia!

 

Zespół tworzący mapy do ETS2 pracuje właśnie ciężko nad dużym dodatkiem DLC. Rozszerzamy ten malutki kawałek Francji który mamy teraz w grze, żeby stworzyć cały kraj. Poza nowymi terenami, dodamy wiele poprawek do istniejących już w grze okolic (na przykład kompletna reorganizacja Paryża). Oczywiście części które już są w grze zostaną tam nadal, nawet jeśli zostały one poprawione.

 

Na zwiększenie apetytu dajemy wam kilka screenów z wiejskiej części mapy. Dalej nad tym pracujemy (na niektórych migawkach można zauważyć nieco zastępczych roślin, które zostaną podmienione na nowe drzewa i krzaki).

 

  • Upvote 1

Sygnatura (lekka).png

Link to comment
Share on other sites

Jak zrozumiałem te tereny Francji, co już są w podstawce też będą jakby dostosowane pod DLC. I jak ktoś nie kupi, to chociaż będzie miał te tereny Francji jakby trochę zmodernizowane. Czy tylko wtedy kiedy kupimy te DLC?

Link to comment
Share on other sites

Jak zrozumiałem te tereny Francji, co już są w podstawce też będą jakby dostosowane pod DLC. I jak ktoś nie kupi, to chociaż będzie miał te tereny Francji jakby trochę zmodernizowane. Czy tylko wtedy kiedy kupimy te DLC?

Myślę, że dopiero kiedy kupimy i podepniemy DLC pod grę, zmodernizuje nam się obecna Francja. Chyba, że SCS SOFTWARE nas zaskoczy i zaktualizują te tereny dla wszystkich użytkowników ETS'a, tak na zachętę ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Poza nowymi terenami, dodamy wiele poprawek do istniejących już w grze okolic (na przykład kompletna reorganizacja Paryża). Oczywiście części które już są w grze zostaną tam nadal, nawet jeśli zostały one poprawione.

A tu jak jest po Angielsku napisane na blogu SCS:

 

This also includes a lot of touches to the existing areas (total overhaul of Paris region for example). The changed parts of the world will of course still be accessible in the base game, even if they are upgraded visually.

Tylko tu jest napisane że i te z podstawki tereny Francji zostaną po prostu zmodernizowane nawet jak nie kupimy tego DLC. Ja tak to rozumiem. Ale chcę się upewnić, czy na pewno dobrze ja to odbieram.

Link to comment
Share on other sites

W sumie te DLC jest naprawdę długo oczekiwanym, pewnie się go doczekamy w okolicach kwietniach/maja, chociaż kto tam ich wie ;)

Dopóki sam SCS nie poda daty, to nie ma co przewidywać kiedy będzie data premiery. SCS ogólnie się nie spieszy, woli to robić wolniej a dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.