Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

kenworth w900


radek1288

Recommended Posts

Minęło już trochę czasu od wydania kenwort'a  :) przez SCS Software. Jak go oceniacie ? Czyli: 

 

1. Sterowanie 

 

2. Wygląd 

 

 

Jak dla mnie jest ładny :). Steruje się nim dość ciężko jak nie masz kierownicy ( tak jak w moim przypadku). Musze w końcu zainwestować. A jaka skrzynie biegów wy polecacie 18 biegową czy 6 ?

76561198146772159.png

Link to comment
Share on other sites

manual to tylko symulacja eaton fullera 18, automat w sumie tez brac lepiej  18, bo na 6 biegach bedzie sie pewnie meczyc pod gore z duzym ladunkiem

mkXuXXh.jpg

 

Core i5 4690K @ 4.5 ghz | G.Skill 2x4gb 2400mhz ddr3 | ASUS GeForce GTX970 4096MB 256bit DirectCu II Strix OC  | Samsung SpinPoint 500gb |Crucial MX100 256GB | Asus Z-97 Pro Gamer | Silverpower 650W SP-SS650 | Zalman Z3 Plus

 

Link to comment
Share on other sites

Dobra zabawka ale śmigam na 6 biegowej i troszke prawda ZE Pod Gorke SIĘ slabo zbiera ;)

Ja Też własnie zmieniłem na 6 biegową Trochę slabo SIĘ zbiera ale daje rade Jeszcze  :)

Nie chwal SIĘ nam co masz w głowie.

 

Osobiście Bardzo podoba mi sie W900, widac ZE JEST Lepiej wykonany niz nowe plastikowe T680 CZY kolega Pete.

 

W ogóle ATS powinien Mieć TYLKO KLASYCZNE trucki tak Jak to bylo w Haulinie.

Zgadzam SIĘ z Toba powinny Być same klasyki 

76561198146772159.png

Link to comment
Share on other sites

W ogóle ATS powinien mieć tylko klasyczne trucki tak jak to było w Haulinie.

Nie mam ATSa (grałem w demo, bez W900) ale włączę się do dyskusji.

Podstawowe pytanie: dlaczego? Nie wszyscy lubią jeździć wozami projektowanymi w latach 60. Mnie się osobiście T680 (to jest T680, tak?) o wiele bardziej podoba niż ten klasyk (którego widziałem głównie na screenach, ale cicho :P )

Sygnatura (lekka).png

Link to comment
Share on other sites

Nie mam ATSa (grałem w demo, bez W900) ale włączę się do dyskusji.

Podstawowe pytanie: dlaczego? Nie wszyscy lubią jeździć wozami projektowanymi w latach 60. Mnie się osobiście T680 (to jest T680, tak?) o wiele bardziej podoba niż ten klasyk (którego widziałem głównie na screenach, ale cicho :P )

Ats jest tak trochę bardziej klasyczną grą wiec by się przydały klasyki  :P ( Kup naprawdę się opłaca  :) )

76561198146772159.png

Link to comment
Share on other sites

Ats jest tak trochę bardziej klasyczną grą wiec by się przydały klasyki  :P ( Kup naprawdę się opłaca  :) )

No to są i klasyki i te nowoczesne, wszyscy usatysfakcjonowani :P .Wydawanie gry o ciężarówkach z samymi klasykami jest raczej złym pomysłem bo wiele ludzi woli nowocześniejsze pojazdy. I tak, kupię w najbliższym czasie :P .

  • Upvote 2

Sygnatura (lekka).png

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe też kiedy wyjdzie te nowe volvo i Arizona :):):). Tego też się nie mogę naczekać :P

Również nie mogę się doczekać, aby odkryć nowe drogi, ponieważ mam już 100 %. A w dodatku przejechać je nowym Volvo? Cudo :D

30 lutego? a w którym roku będzie taka data? :lol:

WooQash ma najwidoczniej inny kalendarz :D:P;)
Link to comment
Share on other sites

Słyszałem, że Volvo ma wyjść 30 lutego.

Zapytałbym się SCS'u czy w Volvo będą jaja z "redżenerejszyn". (Kto zna kanał na YT Thygerrra to wie o co cho) :D

Co do kalendarza, źle patrzysz, weź kartkę z lutym zrób lustrzane odbicie, zgnieć, rzuć przez lewe ramię, podnieś i rozwiń, zobaczysz, że 31ego!

Wracając do tematu:

W900 mimo piękności i tego dźwięku jakoś nie przypadł mi do gustu. Fajnie się jeździ, ale jakoś bardziej mi pasuje PB, mam od premiery i najechanych z nim juź prawie 100k mil. Na manualu 6 stopniową Allison da rade i pod góre, najbardziej mułowaty jest 4 bieg.

  • Upvote 1
Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.

 

 

– Mein Hund hat keine Nase! 

 

– Und wie riecht er dann? 

 

– Schrecklich!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na Klawiaturze się ciężko gra się Kenworthem W900 ale jakoś daje rade

a tak po za tym to Kenworth W900 naprawde super zrobiony byle wiecej takich klasyków

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.