Jump to content

ATS - Silniční pravidla


PetrPeet [CZ]

Recommended Posts

PEETe,

jednak tento příspěvek patří do jiné sekce, tady nikoho z dev teamu neuvidíš, druhak hledej tam než napíšeš co již bylo mnohokrát řešeno a do třetice všeho dobrého,

iniciativě se meze nekladou. Nevytvářej topic s již starým nápadem, udělej tutoriál postni ho sem a někdo z nás ho rád přesune do správné sekce. Nebo ho tam můžeš dát i sám. Ti kterým takto pomůžeš ti budou vděční a jistě se v komunitě zviditelníš. Samozřejmě to neznamená že i bez návodu by si hráči nemohli pravidla najít na internetu. Ono je totiž nejlegračnější, nebo spíš smutné, že všichni co hrají MP ty pravidla mají znát, neboť souhlasili s pravidli serveru a tam je jasně napsáno že:

 

"Všichni uživatelé serverů TruckersMP jsou povinni dodržovat pravidla silničního provozu dané země!" .

 

Tedy té v které zrovna jedou. Takže asi tak. Věřím že ty je znáš a dodržuješ a proto by pro tebe neměl být problém udělat nějaký ten tutoriálek třeba s videem. ;)

CZ/SK komunita hráčů ETS2 a ATS

 

Logo_CZSK_Truckers.jpg?ver=0

 

Dodržujte tato pravidla, více info zde Pravidla ve hře a Pravidla fóra.

 

Link to comment
Share on other sites

ShadowXRCZE

Ano,nemělo by se za toto taky trestat?Nejdříve si přečtu,jsem hrál ETS2MP Poprvé,jel jsem do anglie to nebyla jediná potíž až na rotterdam (Ano,byla to moje volba),ale potom jak jsem se portl do anglie musel jsem se otočit aby jsem se nebugl v zemi,tak jsem vyjel,ale hnedka potkáma si 50 lidovej konvoj který z nich je asi 60% Poláků ano a poláci v tým konvoji začali předjíždět přes plnou,což apsolutně nechápu,ale nechal jsem to být,ale potom jsem zabočil a 30% Lidí v protisměru (Zřejmě rusáci,ukrajinci a Bělorusáci) tak jsem to leftnul a napsal jsem jim anglicky; Naučte se pravidla danné země. No .. pak  už nevím jak to dopadlo protože po 5 minutách sem se připojil z5 a už tam nikdo nebyl. 

status.png

                                           

Link to comment
Share on other sites

Když si dobře přečteš pravidla zjistíš že je na to pamatováno a trestá se to již hodně dlouhou dobu. Patří do toho i nebezpečné předjíždění atp.. V banlistu pak najdeš jako důvod "Reckless driving". Dá se do toho zahrnout i nedodržování pravidel siničního provozu neboť tím že je porušuješ ohrožuješ a omezuješ ostatní. Jsi tedy vůči nim nebezpečný a bezohledný. Takže trestáno to je.

CZ/SK komunita hráčů ETS2 a ATS

 

Logo_CZSK_Truckers.jpg?ver=0

 

Dodržujte tato pravidla, více info zde Pravidla ve hře a Pravidla fóra.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.