Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Co was draźni w multiplayerze?


[GTW] FHA

Recommended Posts

Mnie denerwuje obsługa MP  np zgłaszanie osób do bana ostatnimi czasy nawet nie wiem czy to co kolwiek daje klikam report i  nawet 5 min póżniej ta osoba dalej np blokuje ulice w danym miejscu wolałem opcje kiedy na ekranie wyswietlało się że administrator blokuje dana osobe na tyle i tyle    i były info o kazdym zbanowanym uzytkowniku

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 29.04.2016 at 3:55 PM, HARDKOR said:

Mnie denerwuje obsługa MP  np zgłaszanie osób do bana ostatnimi czasy nawet nie wiem czy to co kolwiek daje klikam report i  nawet 5 min póżniej ta osoba dalej np blokuje ulice w danym miejscu wolałem opcje kiedy na ekranie wyswietlało się że administrator blokuje dana osobe na tyle i tyle    i były info o kazdym zbanowanym uzytkowniku

Nagrywanie jeszcze raz nagrywanie  to daje tobie 100% dowód  na to co dany gracz zrobił  wtedy admin na bank mu da bana. 

Link to comment
Share on other sites

Jak się jeździ na EU#2 to czego się spodziewać ?

A już korzystając z tematu gdzie się znajdujemy  to co mnie najbardziej denerwuje ?

Scout na eu#2 :excl: bo brak graczy na eu#1 :(

 

  • Upvote 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Jeśli masz możliwość nagrywania swojej gry, to jazda na EU2 z prędkością nieprzekraczającą 90km/h nie jest straszna.

Czasami nawet wręcz odwrotnie. Jest śmiesznie, gdy jesteś wyprzedzany przez innego gracza, który jedzie na czołówkę z osobą jadącą z przeciwnej strony.

Widok czołowego zderzenia gdy jesteśmy wyprzedzani = bezcenne! :D

  • Upvote 3

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, KOZIK PL said:

wystarczy sie przejechać landowka śmierci okolo godziny 17-21 jaki tam jest ruch i ile jest niebezpiecznych zdarzeń to szok. Szczególnie dwa zakręty 90stopni jeden po luku drugi skrzyżowanie tam to sie momentami cuda dzieja

 

Trzech urwisów leci landówką śmierci.

Najwidoczniej coś się święci.

Jeden cyrylicą , drugi hebrajskim , trzeci niemczyzną do każdego przez CB RADIO napaja.

Nikt nic nie wie , nie rozumie ,każdy dalej się szlaja.

Nagle jeden wpadł na pomysł ,aby dwóch naraz wyprzedzić żwawo.

Dwóch leży  na przeciwnym pasie , wyprzedzający  na prawo.

Garstka uczestników ruchu robi porządek.

Połowa adminów wzywa , reszta urwisów wyzywa... taki już panuje tu obrządek.

Gdy "policja" na miejsce się nagle pojawia , to już nie każdy się tak gwałtownie tym całym faktem współchwala.

Admin banuje , mutuje , poucza  ,a  na dodatek nerwowych i złych wirtualnych kierowców wywala.

Tak dzień co dzień , z tygodnia na tydzień , z roku na rok zatacza się jeden wielki. wybuchowy krąg.

  • Upvote 2

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

Najbardziej drażnią mnie gracze "idioci" w scoutach, którzy nie dość, że nadużywają skinu i lamp pilota co jest/było zabrobione to jeszcze jest ich jak mrówek wszędzie [Oczywiście nie chodzi mi o wszystkich], a zwłaszcza EP, jeden mi wjechał na czołowe, przez co odbiłem się od niego na drugi pas i dostałem niesłusznego bana za niby ramming, a ten koleś dostał tylko kicka, no ludzie trzymajcie mnie.

Moim zdaniem admini zrobili wielki błąd usuwając zakaz wjazdu Scoutami na EP. (To jest tylko i wyłącznie moje zdanie na ten temat)

Tam się robi jeszcze większy "burdel" za przeproszeniem jakiego do tej pory jeszcze nie było.

  • Upvote 2

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kacperovsky said:

Najbardziej drażnią mnie gracze "idioci" w scoutach, którzy nie dość, że nadużywają skinu i lamp pilota co jest/było zabrobione to jeszcze jest ich jak mrówek wszędzie [Oczywiście nie chodzi mi o wszystkich], a zwłaszcza EP, jeden mi wjechał na czołowe, przez co odbiłem się od niego na drugi pas i dostałem niesłusznego bana za niby ramming, a ten koleś dostał tylko kicka, no ludzie trzymajcie mnie.

Moim zdaniem admini zrobili wielki błąd usuwając zakaz wjazdu Scoutami na EP. (To jest tylko i wyłącznie moje zdanie na ten temat)

Tam się robi jeszcze większy "burdel" za przeproszeniem jakiego do tej pory jeszcze nie było.

Dlatego wolę landówkę niż EP

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.