Jump to content

Co was draźni w multiplayerze?


[GTW] FHA

Recommended Posts

On Tuesday, March 01, 2016 at 2:45 PM, iHewitt said:

A mnie drażni rozbieżność czasu trwania bana. Mianowicie chodzi o to że złożyłem report na gościa który wyjechał w mieście z chodnika prosto we mnie i dostał bana na niecały dzień (co prawda to jest jego pierwszy ban), a znajomy który miał już chyba 3 bany i dostał kolejnego bana na 20 dni (o ile dobrze pamiętam) za to że zjechał lekko na przeciwny pas i uderzył w innego gracza (BANA DOSTAŁJESZCZE PRZED WPROWADZENIEM NOWEGO SYSTEMU BANOWANIA). Teraz pojawia się pytanie czy długość bana naprawdę zależy od uznania admina czy bardziej od jego humoru.

Jak dostał bana to znaczy że zasłużył.

Mnie najbardziej wkurzają wątki na forum w których szuka się dziury w całym i narzeka na pracę teamu.

  • Upvote 2

Sygnatura (lekka).png

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, kubex said:

Jak dostał bana to znaczy że zasłużył.

Mnie najbardziej wkurzają wątki na forum w których szuka się dziury w całym i narzeka na pracę teamu.

No sorry kolego ale jak dla mnie to takie bany nie sa sprawiedliwe bo jak moze ktos dostac bana za obrazanie innych na dluzej niz ban za ramming

Link to comment
Share on other sites

No mi grazni strasznie ,że są Trolle ale tak po za tym super Można powiedzieć ,żę MP to DLC Multiplayer :) bezpłatny :) więc pozdrawiam ludzi którzy robili Multiplayer

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, KrzychuStalker said:

Turkowie... Powinni zrobić dla nich oddzielny serwer albo dodać punkt do regulaminu że nie można nadużywać Caps locka

 

Podpisuję się pod tym. Dodam jeszcze od siebie, że nie ma z nimi żadnego kontaktu. Piszesz do nich po angielsku, a oni swoim językiem coś bóg-jeden-wie co odpisują. Także, jak widzę Turka do którego się zbliżam, lub on do mnie - na pobocze i czekam, aż zejdzie mi z ekranu graczy.

  • Upvote 2

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

On 1.03.2016 at 2:45 PM, iHewitt said:

 

 

 

To ze ktoś będzie miał oddzielny serwer nie znaczy ze musi na nim grac Azja Rosja itp wchodzi tam gdzie jest więcej ludzi standardowo gra się tam gdzie jest więcej osób chyba ze będzie blokada ip chodź wątpię zęby twórcy mp to zrobili 

 

  

 

Link to comment
Share on other sites

Ja ogólnie nie cierpie Rusków jeden raz sobie jechałem na autostradzie i przedemną jechali Dwojga Rusków i jeden jechał na przodzie a drugi w tyle no i jechałem na lewym pasie wyprzedziłem i mieli na srodku wielką dziurę no i wjechałem sobie a z tyłu wyprzedził mnie i przed maską mocno zahamował a ten drugi też no i jade 10km jak oni i hamują do zera to po prostu masakra z tymi ruskami

Link to comment
Share on other sites

Może ja się wypowiem.

1. Drażnią mnie kierowcy którzy używają kogutów i długich świateł  gdzie mają takowe światła włączone np jadąc z wanną firanką chłodnia samochodami czy z z innym ładunkiem albo jak jadą samym truck.

2. Oraz denerwują mnie ludzie którzy jadą Pod prąd na drogach UK gdzie jak wszyscy wiemy tam jeździ się Lewą stroną drogi.

Dziękuje za uwagę :D

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kubex said:

Regulamin nie zabrania używania długich. Ja jak jadę na krótkich w nocy nic nie widzę, a jako że grafika w ETS2/ATSie jest taka a nie inna to nie ma opcji żeby kogoś oślepić światłem!

No nie do końca kolego. Wszystko zależy od grafiki tak jak już to ująłeś. Mniejsze jej ustawienia może nie prowadzą do oślepiania, ale jeżeli ma się lepszy sprzęt i gra się na wysokich/ultra ustawieniach to jest inaczej.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, PrezesikV8 [PL] said:

No nie do końca kolego. Wszystko zależy od grafiki tak jak już to ująłeś. Mniejsze jej ustawienia może nie prowadzą do oślepiania, ale jeżeli ma się lepszy sprzęt i gra się na wysokich/ultra ustawieniach to jest inaczej.

To prawda ale wystarczy włączyć HDR i już jest jasno w nocy jak i w dzień więc polecam w Ustawieniach Graficznych :)

Link to comment
Share on other sites

Może mi ktoś wytłumaczyć czemu jak jest nowa aktualizacja od przejścia na Truckersmp wszystko pada nie działa forum itp wcześniej tak się nie działo były problemy z ściągnięciem ale serwery działały bez problemu forum działało bez problemu a teraz zawsze jest problem z ETS/ATS  

 

  

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, WooQash said:

Jeżeli nagle na pobieranie MP rzuci się około 5000 osób jak nie więcej, to ciężko by serwery nie padały. To taki atak DDoS na własne życzenie :P Czyli łączenie się w jednym czasie przez wiele tysięcy osób na raz.

 

wcześniej tez tak było ale nie było problemów z serwerami tylko problem był z pobraniem pliku a teraz jak sie sypie to wszystko wychodzi na to ze teraz jest wszystko podpiete pod to samo wczesniej takich problemów nie było forum zawsze działało normalnie choby 5 tysiecy osób sciagało

 

 

  

 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, bakerpk said:

 

Najprawdopodobniej w następnej wersji będzie już można.

No ja nie wiem ,bo na przykład chatu nie można zmienić na inny klawicz a jest na Y

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.