Jump to content

Co was draźni w multiplayerze?


[GTW] FHA

Recommended Posts

Myślę, że to nie jest drażniące. Wyjaśnij dokładniej co masz na myśli, bo jeśli tylko deszcz to nie bardzo...

Wiesz no głownie chodzi o deszcz, może i nie jest to drażniące ale w konwoju nie raz jak jade to koledzy obok maja wl wycieraczki pada deszcz a u mnie słońce a fajnie by było jakby wszyscy mieli taką samą pogodę ;) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tzn.. brak chęci? Czy coś innego :)

 

Yhym... brak chęci? Człowieku, nie dość że mwl ma szkołę to jeszcze dniami przed komputerem musi harować żebyśmy mogli grać... Teraz ma 2 projekty do ogarnięcia. Weź człowieku doceń pracę innych a nie odrazu "brak chęci". Mają ważniejsze sprawy takie jak aktualizacje a nie jakieś synchronizacje.

  • Upvote 4
76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

Yhym... brak chęci? Człowieku, nie dość że mwl ma szkołę to jeszcze dniami przed komputerem musi harować żebyśmy mogli grać... Teraz ma 2 projekty do ogarnięcia. Weź człowieku doceń pracę innych a nie odrazu "brak chęci". Mają ważniejsze sprawy takie jak aktualizacje a nie jakieś synchronizacje.

Dobrze kolego powiadasz, plus dla Ciebie! Tak jak można zauważyć SCS SOFTWARE od czasu premiery Americana wydaje sporo aktualizacji/ poprawek, co w związku z tym powoduje niekompatybilność z najnowszą wersją Multiplayera. Prowadzi to do tego, że osoby pracujące nad nim muszą podpinać MP do najnowszego patcha gry ( w tym tygodniu mieliśmy chyba nawet 3 aktualizacje).

 

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

"Uwielbiam":

- trębaczy Jerychońskich, którzy sądzą, że niczym wg biblijnego przekazu dzięki ich pneumatykom runą mury korków, zatorów, czy stojących grzeczmie na światłach (trąbiący na pozdrowienie nie są tacy już wnerwiający)

- Spawnujących się Hiszpańskich Inkwizytorów na środku drogi, na markerach stacji benzynowej.

- miłośników sportowej trajektorii pokonywania zakrętów, zewnętrzna>wewnętrzna>zewnętrzna

  • Upvote 1
Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.

 

 

– Mein Hund hat keine Nase! 

 

– Und wie riecht er dann? 

 

– Schrecklich!

 

Link to comment
Share on other sites

Ostanio miałem dziwną sytuację na drodze jadąc z ładunkiem minęła mnie ciężarówka po czym zatrzymała sie i zaczęła mnie blokować po chwili podjechała kolejna z tym samym tagiem i zaczeli mnie tanarować[emoji35] i zgadnijcie jaki kolor mieli w swoim tagu? Po szybkim dojechaniu na parking czekali cały czas az wyjadę.

Po wysłaniu raportu i poinformowaniu ich o tym jeden z tych graczy napisał że to widzi[emoji15] nic nie chce przez to powiedzieć, bo mógł to być każdy (troll)

Link to comment
Share on other sites

Ostanio miałem dziwną sytuację na drodze jadąc z ładunkiem minęła mnie ciężarówka po czym zatrzymała sie i zaczęła mnie blokować po chwili podjechała kolejna z tym samym tagiem i zaczeli mnie tanarować[emoji35] i zgadnijcie jaki kolor mieli w swoim tagu? Po szybkim dojechaniu na parking czekali cały czas az wyjadę.

Po wysłaniu raportu i poinformowaniu ich o tym jeden z tych graczy napisał że to widzi[emoji15] nic nie chce przez to powiedzieć, bo mógł to być każdy (troll)

Masz screeny na dowód? Jakiś link do steama tej osoby? Wtedy byłby by dowody, że to może być admin z tego co wnioskuje chodzi Ci chyba, że to był właśnie admin w co wątpię.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie o to chodzi że nie pomyślałem żeby zrobić zrzut [emoji16] pierwsze co to zgłosiłem report,

Dojechałem na parking po czym przeniosłem się do serwisu[emoji16]

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem wszystko jest git, po za sytuacjami że dojeżdża się do miejsca rozładunku gdzie wjazd jest bezpośrednio z dorgi ( głownie chodzi mi o sklepy ) i trzeba czekać bo ktoś stanął w wjeździe lub w pobliżu wjazdu uniemożliwiając

bezkolizyjny wjazd do plac ( właściwie to placyk) manewrowy. Nie mówię że tak jest zawsze ale czasami się to zdarza. denerwujące jest to że nie wiadomo po co ktoś sobie tak staje i robi się nie potrzebne zamieszenie, tj.

trąbienie i  w ostateczności przepychanki..... ;)

11811551_858921757529344_383591557196837

Link to comment
Share on other sites

Właśnie o to chodzi że nie pomyślałem żeby zrobić zrzut [emoji16] pierwsze co to zgłosiłem report,

Dojechałem na parking po czym przeniosłem się do serwisu[emoji16]

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Bez screenów nie masz dowodów :) Pamiętaj o tym, że jeśli chcesz kogoś oskarżyć to musisz mieć dowód.

 

Moim zdaniem wszystko jest git, po za sytuacjami że dojeżdża się do miejsca rozładunku gdzie wjazd jest bezpośrednio z dorgi ( głownie chodzi mi o sklepy ) i trzeba czekać bo ktoś stanął w wjeździe lub w pobliżu wjazdu uniemożliwiając

bezkolizyjny wjazd do plac ( właściwie to placyk) manewrowy. Nie mówię że tak jest zawsze ale czasami się to zdarza. denerwujące jest to że nie wiadomo po co ktoś sobie tak staje i robi się nie potrzebne zamieszenie, tj.

trąbienie i  w ostateczności przepychanki..... ;)

Jeśli chodzi Ci o to, że ludzi jadą i np. zbliżają się do skrętu i się zakorkują nie ma jak wjechać to jest jak najbardziej normalna sytuacja z życia rzeczywistego, a jeśli chodzi Ci o to, że ktoś o coś zawadzi i nie może wjechać no to nie ma co się denerwować nie wszyscy mają umiejętności super kierowcy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Delikatnie denerwuje mnie sytuacja gdzie w trybie singelplayer wybieram trasę do tego podejmuję załadunek, a w multi mam czas do wykonania transportu w postaci 0h 0 min. Pewnie jest to jakiś bug ale niestety traci się XP za coś takiego.

Czas na MP leci inaczej. Stąd ten problem. Najlepiej zlecenia brać i kończyć na MP albo SP
Link to comment
Share on other sites

A mnie drażni rozbieżność czasu trwania bana. Mianowicie chodzi o to że złożyłem report na gościa który wyjechał w mieście z chodnika prosto we mnie i dostał bana na niecały dzień (co prawda to jest jego pierwszy ban), a znajomy który miał już chyba 3 bany i dostał kolejnego bana na 20 dni (o ile dobrze pamiętam) za to że zjechał lekko na przeciwny pas i uderzył w innego gracza (BANA DOSTAŁJESZCZE PRZED WPROWADZENIEM NOWEGO SYSTEMU BANOWANIA). Teraz pojawia się pytanie czy długość bana naprawdę zależy od uznania admina czy bardziej od jego humoru.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.