Jump to content

Co was draźni w multiplayerze?


[GTW] FHA

Recommended Posts

9 minutes ago, merlin6 said:

Jedyne chyba co mnie tak naprawdę drażni w MP, to brak możliwości zalogowania się na serwer bez konieczności restartowania gry.

 

O to jest tez troszkę denerwujące ktoś odszedł od klawiatury na 5 min a tu kick i od początku logowanie itp  no to by było można jakoś rozwiązać chodź nie wiem jak wyglada to od strony technicznej :P 

 

  

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Czerwik said:

 

O to jest tez troszkę denerwujące ktoś odszedł od klawiatury na 5 min a tu kick i od początku logowanie itp  no to by było można jakoś rozwiązać chodź nie wiem jak wyglada to od strony technicznej :P 

 

Dokładnie tak, nawet gdyby nie udało się tego zrobić, to może chociaż dałoby radę zwiększyć czas, po którym dostaje się kicka gdy akurat odeszło się od klawiatury.

  • Upvote 1

  76561198272920644.png 

 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Czerwik said:

 

O to jest tez troszkę denerwujące ktoś odszedł od klawiatury na 5 min a tu kick i od początku logowanie itp  no to by było można jakoś rozwiązać chodź nie wiem jak wyglada to od strony technicznej :P 

Tak dla sprostowania sprawy, 5 minut to na pewno to nie jest, tylko około 10 minut.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, PrezesikV8 [PL] said:

Tak dla sprostowania sprawy, 5 minut to na pewno to nie jest, tylko około 10 minut.

 

Tu chodzi o ogólny kick nie koniecznie za afk ale na przykład za wysoki ping bo nie raz może się coś dziać z netem itp i ze trzeba wyłączać grę i wczytywać się jeszcze raz

 

  

 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Czerwik said:

 

Tu chodzi o ogólny kick nie koniecznie za afk ale na przykład za wysoki ping bo nie raz może się coś dziać z netem itp i ze trzeba wyłączać grę i wczytywać się jeszcze raz

Jeżeli chodzi o internet to jest to zupełnie inna sprawa. Serwer automatycznie wyrzuca Cię z gry, jeżeli przekroczysz normę! Opisywałeś, że "kickuje" Cię po 5 minutach, to odpowiedziałem jak jest, ale o internecie nic nie wspominałeś.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, PrezesikV8 [PL] said:

Jeżeli chodzi o internet to jest to zupełnie inna sprawa. Serwer automatycznie wyrzuca Cię z gry, jeżeli przekroczysz normę! Opisywałeś, że "kickuje" Cię po 5 minutach, to odpowiedziałem jak jest, ale o internecie nic nie wspominałeś.

Ogólnie chodzi mi o funkcje Automatycznego połączenia ponownego po ponownej aktywności  tego w ets brakuje 

 

  

 

Link to comment
Share on other sites

1. Brak synchronizacji przejazdów kolejowych.

2. Zielony znacznik na firmach oraz w portach powinien być znacznie dalej od bramy, ponieważ bardzo często spotykam się z sytuacją gdzie zestaw wystaje za strefę "non collision". Nie wspominając już jak to utrudnia przejazd nie mając uszkodzeń przy większej ilości graczy. Jednak na to chyba MP nie ma wpływu więc to tylko taka moja mała dygresja.  

Pozdrawiam. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, demonix133 said:

1. Brak synchronizacji przejazdów kolejowych.

2. Zielony znacznik na firmach oraz w portach powinien być znacznie dalej od bramy, ponieważ bardzo często spotykam się z sytuacją gdzie zestaw wystaje za strefę "non collision". Nie wspominając już jak to utrudnia przejazd nie mając uszkodzeń przy większej ilości graczy. Jednak na to chyba MP nie ma wpływu więc to tylko taka moja mała dygresja.  

Pozdrawiam. 

 

Ciężko zrobić 100% synchro chodź i tak jest dobrze a co do znaczników zawsze można wjechac całkowicie i potem się obrócić przynajmniej ja tak robię by nie zawadzać innym

 

  

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Ciężko zrobić 100% synchro chodź i tak jest dobrze a co do znaczników zawsze można wjechac całkowicie i potem się obrócić przynajmniej ja tak robię by nie zawadzać innym

No Ty, ja o tym wiemy i staramy się tak robić, ale zawsze znajdzie się Ktoś kto nie pomyśli... bo oczywiście nie mogą poczekać i na spokojnie wjechać lub wyjechać:)

Pozdrawiam, Szerokości!:) 

Link to comment
Share on other sites

Mnie najbardziej denerwuje jak ci trąbią na skrzyżowaniu ze światłami. I akurat jak jest czerwone, i żeby za pewne jechać. A nie czekać na zielone. Nie wiem gdzie tym trąbiącym tak śpieszno.

Link to comment
Share on other sites

Po ostatnim patchu mp wprowadzono opcje która "ratuje fpsy". Polega to na tym że znacznie zmniejszono dystans rysowania ciężarówek innych graczy, przez co na np takim Rotterdamie dochodzi paradoksalnych sytuacji gdyż zanim zauważysz ciężarówkę innego gracza wlączajacego się do ruchu będzie za późno i po prostu dojdzie do wypadku. Miałem tak ze 2 razy

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mistereq said:

Po ostatnim patchu mp wprowadzono opcje która "ratuje fpsy". Polega to na tym że znacznie zmniejszono dystans rysowania ciężarówek innych graczy, przez co na np takim Rotterdamie dochodzi paradoksalnych sytuacji gdyż zanim zauważysz ciężarówkę innego gracza wlączajacego się do ruchu będzie za późno i po prostu dojdzie do wypadku. Miałem tak ze 2 razy

Dobrze o czyms takim wiedziec bo ja jakos na to uwagi nie zwrocilem.

A mnie denerwują takie sytuacje jak wczoraj, czyli gosciu trzymajacy sie odemnie jakies 15-25 metrów, a potem placz jak mnie zlaguje.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Rambo88pl said:

Mnie najbardziej denerwuje jak ci trąbią na skrzyżowaniu ze światłami. I akurat jak jest czerwone, i żeby za pewne jechać. A nie czekać na zielone. Nie wiem gdzie tym trąbiącym tak śpieszno.

Jeśli w Atsie i czekasz na czerwonym do prawoskrętu to się nie dziw bo prawo wtedy pozwala skręcić na czerwonym, chyba, że w etsie to co innego ;p

 

A mnie tylko ten bug ze zleceniami, że trzeba spać czy coś innego co czas przewija by były ale to raczej nie do naprawienia ;p

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Wenon_PL said:

Jeśli w Atsie i czekasz na czerwonym do prawoskrętu to się nie dziw bo prawo wtedy pozwala skręcić na czerwonym, chyba, że w etsie to co innego ;p

 

A mnie tylko ten bug ze zleceniami, że trzeba spać czy coś innego co czas przewija by były ale to raczej nie do naprawienia ;p

Raczej mi chodziło o ETS 2, bo nie kupiłem ATS. Bo mnie Amerykańskie klimaty i ciężarówki siodłowe nie interesują. Wole stanowczo Europę.

No z tymi zleceniami to też racja, u mnie jest gorzej jak się prześpisz ze trzy razy (oczywiście po tym jak przewiozę kilka towarów i potem znikną mi towary w zleceniach.). To po po przewozie towaru nawet się nie da przespać. A w zleceniach brak towaru. A nie chce mi się robić resetu ekonomi, a nawet synchronizacji przez stronę. Ogólnie w początkowej fazie MP to jak miałem profil dla MP to nie potrzebowałem spania. Bo towary ciągle się pojawiały, a teraz wiadomo jak jest. Można jeszcze jeździć po firmach i tam są towary, jak nie ma w w liście wyboru towarów.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem jest naprawdę spoko ;) a niedorobki w postaci nie zsynchronizowanej pogody, przejazdow kolejowych, "wachadelka" - wydaje mi się ze prędzej czy później i to będzie ogarnięte ;) no skoro już możemy się cieszyć cb-radiem ;) ("good job").  No i oczywiście ilość

fps-ow na 64 bitach........ naprawdę idzie to w dobrym kierunku ;)

 478f0e_f32e454088154e4183bcc86299f7e92a.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Michu said:

@Rambo88pl jeśli nie możesz już się przekimać to spróbuj się przełączyć między garażami lub przez f7+enter, wtedy też czas przeskakuje i pojawiają się zlecenia.

 

Dzięki za tą informację, nie wiedziałem że jest jeszcze taki sposób. A z garażem to u mnie jest niemożliwe, bo mam tylko jeden. A kasy brakuje.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, rafali888 said:

Witam. Mnie nerwica bierze kiedy, całą trasę jadę i wszystko jest ok i nagle gdzieś na koniec, urwie i uszkodzenie towaru, idzie się zdenerwować hehhehe :)

no to juz w twoim interesie jest aby jechac bezpiecznie i ostroznie

Link to comment
Share on other sites

Co mnie drażni w Multiplayerze? Może nie w samej grze czy modyfikacji, ale w jej środowisku. To te cholerne nabijanie postów przez ludzi chcących zareklamować swoje (pseudo) Firmy. W ostatnim czasie jest to jakaś plaga i trzeba na prawdę mieć stalowe nerwy, żeby się z każdym użerać. Niestety przepisy mamy jakie mamy i nie możemy (tu: moderatorzy) zbanować takich ludzi od razu tylko bawić się w jakieś śmieszne słowne ostrzeżenia, a potem w zwykłe, które dopiero od 3-ciego nabierają mocy banowania.

  • Upvote 7

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.