Jump to content

Możliwość przelania pieniędzy,


Matimajster

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: Przelewanie pieniędzy  innym graczom.

Opis Sugestii: Chodzi o to by można było przelewać kasę innym kierowcą za to że np: uderzymy w nich itp. Było by to bardzo dobre gdyż miałem ostatnio takie dwie sytuacje :

1.Jechałem sobie z transportem i po prostu na zakręcie miałem zbyt wysoką prędkość i uderzyłem w innego użytkownika.

2.Tu już taka sytuacja gdzie nikt nie ucierpiał , ale zawsze ktoś mógł otóż wróciłem po pracy i po 23 odpaliłem sobie Euro trucka multi , otworzyłem piwko  i jechałem jechał i naglę zasnąłem przed kompem. Obudziło mnie to że na słuchawkach usłyszałem dźwięk w którym uderzyłem w barierki. 

Przykładowe obrazki: brak,

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Wydaje mi się że to dobra sugestia ( o ile idzie ją wykonać ) dodało by to trochę rekompensaty dla poszkodowanych , łatwiej by było odróżnić trolla od normalnego gracza któremu po prostu coś nie wyszło.

Link to comment
Share on other sites

 

  • Nazwa Sugestii: Przelewanie pieniędzy  innym graczom.

 

Zapytaj gościa o adres i wyślij mu piwo lub Kinder czekoladki gdy jest osobą niepełnoletnią. Szybciej, łatwiej i przyjemniej.

 

A tak serio, takie rzeczy to może i miałyby sens w momencie gdyby kierowcy rozliczali trasy w systemie online (tak jak jest to teraz zrobione z ładunkami WoT (by nie mogli edytować save itp).

 

Dla mnie szkoda paliwa, czasu, energii (...)

  • Upvote 2

76561198171586221.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 18.02.2016 at 6:25 PM, RaneMoro said:

Autosave? Jak wczytać autosave :P?

 

Autosave - inaczej automatyczny zapis gry. Aby wczytać autosave'a musisz włączyć menu główne i wcisnąć "Wczytaj grę", a później w ekranie wczytywania gry włączyć opcję "Pokaż automatyczne zapisy gry". Wybierasz autosave i wczytujesz grę :). Pod autosave jest też przycisk (o ile pamiętam domyślnie "Scroll Lock"). Jeśli wciśniesz ten przycisk, gra automatycznie Ci się zapisze - polecam jeśli jedziesz za kimś a typka lagguje, jak przypadkowo w niego przywalisz możesz wczytać bez problemu autosave, bez zbędnego robienia dodatkowych kilometrów (bo gra może automatycznie zapisać grę nawet 200 km wcześniej), ale oczywiście polecam jechać bezpiecznie z 30 metrów za nim lub poprostu go wyprzedzić jeśli można. Możesz sobie też zmienić przycisk autosave w menu ustawienia klawiszy. Jest też przycisk od szybkiego wczytywania ostatniego autosave'a lub zapisu (chyba), ale to nie pamiętam domyślnie jaki - chcesz to zobacz sobie w ustawieniach klawiszy w grze. Jeśli wciśniesz ten przycisk w grze, gra automatycznie Ci wczyta ostatniego autosave'a lub ostatni zapis gry (zależy, który zapis nowszy, ale nie pamiętam czy ręczne zapisy też wczytuje). Piszę teraz dla tych, którzy nie wiedzą jak to działa (choć chyba nie ma takich graczy xD). Działa to poprostu tak, że jak wciśniesz ten przycisk, to gra automatycznie Ci wczyta grę, po czym możesz grać i jechać dalej ;). Mam nadzieję, że pomogłem.

 

A co do wątku. Możnaby zrobić limit np. że można przelać maksymalnie 5 tysięcy euro dziennie (raz na 24H w realu, nie w grze).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pomysł ciekawy. Ale jak większość pisała wcześniej dopiero gdy pojawi się ekonomia. Aktualnie na edycji save możesz dodać sobie 10^100 $ kasy .

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, L3chu said:

Pomysł ciekawy. Ale jak większość pisała wcześniej dopiero gdy pojawi się ekonomia. Aktualnie na edycji save możesz dodać sobie 10^100 $ kasy .

 

Niby można ale po co? Za jeden przejazd jesteś w stanie zarobić 300k PLN.. W takim przypadku przelewanie pieniędzy nie wchodzi w grę.. 

 

Nawet jeśli uderzysz w kogoś to raz, że go przeprosisz na CB, a dwa, masz zapewne na tyle pieniędzy, że naprawa trucka nie będzie stanowiła problemu, a trzy, zawsze możesz wczytać zapis gry..

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.