Jump to content

Kierownica G29 a G27 czy warto tyle dopłacać?


->>VectorV6<<-

Recommended Posts

A po co kupować Shifter jak pasuje z g27 :) 

ogólnie Sfifter z g27 pasuje do g29/g920 - jest MOC!

Raczej mało osób może sobie pozwolić na zakup G29 przy jednoczesnym pozostawieniu G27, zazwyczaj starszy model się pogania aby trochę hajsu się zwróciło. No chyba, że ktoś ma kasy jak lodu co w polskich realiach raczej jest rzadkością.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Może nie tyle ładniejszy co bardziej funkcjonalny. Osobiście bardzo doceniam fakt, że są tam te przyciski. Co prawda 3 lata jazdy na DFGT nie przeszkadzało mi, że ciężko trafić w przycisk na kole kierownicy kiedy się nią kręci to teraz widzę to dość mocno i doceniam bardzo, że gro przycisków znajduje się stale w jednym i tym samym miejscu niezależnie od poruszania kierownicą.

  • Upvote 2

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Według mnie G29/G920 jest gorsze, ponieważ klikanie przycisku np. kierunskowkazu, króty od kciuka jest ok. 3cm jest niewygodne ;-;. W ogóle jest mało przycisków.

@Up 

Sam pisałem do Logitecha dlaczego takie ceny wysokie, odpisali mi, że już nie produkują G27 i są wycofane, ciężko jest ją zdobyć i dlatego ceny takie :/

 

A tak wygląda przykład sterowania na G29:

WQTJUcy.jpg

Link to comment
Share on other sites

Do kierunkowskazów najlepsza jest taka lub podobna konstrukcja:
 
image,rYayq49Zdn,400.jpg
 
Nie dość, że się sprawdza idealnie to o ile zwiększa się ilość przycisków :)
 
Tak BTW to nie zapominajcie, że Logitech Profiler (nie wiem czy Logitech Gaming Software też, ale powinien) umożliwiają zrobienie przycisku "Shift" dzięki któremu można powiększyć liczbę akcji na kierownicy.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.