Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Pytanie dla firm odnośnie ATS


Guest

Recommended Posts

Mam zapytanie. Większość waszych kierowców posiada już zapewne ATS'a. Pytanie moje jest takowe: Jak wy widzicie u siebie rozwiązanie z oddawaniem tacho na myvtc z ETS'a i ATS'a??? Może mieliście już jakieś swoje pomysły bądź sugestie co do tego? Jak to rozwiązaliście lub też jak chcecie to rozwiązać?

                                               

                                                                                                   Blue-TranS Spedition

                                                                                                          HR Manager

                                                                                                             Sieczko

Link to comment
Share on other sites

Ja, jako kierowca w jednej z firm, nie wyobrażam sobie dzielenia dwóch gier, dla jednego konta VTC.

Ma się to nijak do rywalizacji, bo w obydwu grach, jednostki miarowe są inne, inaczej rozliczane i niejednoznaczne.

Tak, wiem, że można to ustawić ale jak to napisał The Arczi:

 

Kilometry w ATS lecą dużo szybciej niż w ETS2.

 

Co powoduje, że ta rywalizacja jest nie fer!

Takie jest moje zdanie.

  • Upvote 1

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.