Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

[Ets2MP] ,czyli nowy dupny launcher...


Guest

Question

Cześć..

Zainstalowałem sobie przed chwilą launcher do ets'a mp.. Bo 'nowy wyszedł' .. Fajnie , wchodze na stronę loguje się pobieram i jest elegancko.. Wchodzę do gry, prosi o zalogowanie.. Loguje sie i wyskakuje " Błędny email lub hasło " . Do ciasnej urwanej , jakim cudem? Przecież wchodziłem na strone i się tam logowałem. Co nie tak?

 

Proszę o wytłumaczenie..

Link to comment
Share on other sites

16 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Hmm, no nie wiem.. Tylko że ja na TruckersMP się nie rejestrowalem tylko odrazu logowalem , bo rejestrować się nie dało.

Nie możliwe, bo jest wszystko dobrze zalogowane, było wszystko elegancko jak był tamten launcher. A teraz jakiś jest do czterech liter.. Na steam jestem zalogowany, na TruckersMp wbijam tak samo działa i loguje się tymi samymi danymi i nie działa.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Hmm, wiesz co bo jest cos nie tak , nie mogę się zalogować cos na prezesa ( a na steam jestem zalogowany )..a tu mam jakies stare czy cos Matik1P..

A nie jestem jednak na to konto zalogowany , tylko ten kszaniony launcher jest no lipny.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nie żaden "kszaniony launcher" bo tak było zawsze. Po prostu Ty robisz jakieś machlojki z kontami TruckersMP vs. Steam. Jedno konto TruckersMP = jedno konto Steam, nie zalogujesz się do swojego konta TruckersMP z innego konta Steam niżeli to przypisane podczas rejestracji konta TruckersMP (wcześniej ETS2MP).

  • Upvote 4

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

A ja loguje się tak jak było na tamtym launcherze..Czyli PrezesGamer-PL.. Zresztą mam tylko 2 konta steam , jedno z cs;em i jedno z ets2 .. I ja jestem ciągle z tym ets2..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ja nie wiem co Ty masz z tymi kontami Steam, wiem, że wszystko działa poprawnie i jeżeli występuje błąd "błędny e-mail lub hasło" to są tylko dwie przyczyny.

 

1. Albo rzeczywiście e-mail i/lub hasło są nieprawidłowe.

2. Albo próbujesz się zalogować na konto TruckersMP będąc zalogowany na inne konto Steam niżeli na te, które jest podpięte do konta TruckersMP, na które próbujesz się logować.

 

W tym przypadku chcąc zalogować się na konto TruckersMP Matik1P musisz być zalogowany na konto Steam PrezesGamer-PL#.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No właśnie nie ma literówki , nawet w haśle..Wiesz co może spróbuje to wszystko przeinstalować może to coś da.. Jak zrobię to to dam znać..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

bakerpk , z loginem i hasłem to problem jest tylko w grze, a na stronce ich podaje się te same dane, i jak podawałem na stronie to się zaloguje, a jak w grze to się nie zaloguje..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No podaje email, przecież wiem co to :D.. Wgl ten problem jest dla mnie dziwny.. Wiesz co przeinstalowałem tego launchera, i dalej to samo, teraz przeinstaluje ETS'a, bo on dziwnie się dosyć włącza..

Za 1h odpisze, w tej sprawie..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ludzie, działa ;) ;) Po przeinstalowaniu ETS'a , wszystko działa.. Dzięki wszystkim za zaangażowanie się w tej sprawie.. 

 

Pozdrawiam

Szeokiej :)

Matik1p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.