Jump to content

Aktualizacje


Hewitt lV8l

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: zmiana pory aktualizacji

Opis Sugestii: Wykonywanie aktualizacji w godzinach nocnych aby nie utrudniac ludziom gry.

Przykładowe obrazki: brak

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: poniewaz drugi raz juz sie zdaza ze aktualizacja jest w weekend i sa problemy z ta aktualizacja co psuje ludziom zabawe.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

no to jak nie w nocy to moze w jakos przynajmniej w tgodniu, przeciez w weekend jest najwiecej ludzi i zawsze jakies konwoje sie odbywaja. My musielismy przelozyc konwoj z tamtej soboty na ta sobote bo nie dalo sie wejsc na serwer przez aktualizacje. Wedlug mnie dobrze by bylo to jakos rozwiazac.

Link to comment
Share on other sites

no to jak nie w nocy to moze w jakos przynajmniej w tgodniu, przeciez w weekend jest najwiecej ludzi i zawsze jakies konwoje sie odbywaja. My musielismy przelozyc konwoj z tamtej soboty na ta sobote bo nie dalo sie wejsc na serwer przez aktualizacje. Wedlug mnie dobrze by bylo to jakos rozwiazac.

Czy dadzą aktualizacje o 20:00 czy o 01:00 to zawsze komuś będzie sprawiało kłopot bo musi coś pobrać i przerwać grę. Moim zdaniem cieszmy się że projekt ETS2MP i teraz jeszcze ATSMP jest ciągle aktualizowany i ulepszany. Równie dobrze mogli przestać to aktualizować na 1.19 i już by się skończyło gadanie czemu tak późno jest aktualizacja jak wszyscy grają.  :D  :P

Link to comment
Share on other sites

Rozwala mnie myślenie co niektórych! Takie zachcianki i petycje to możecie sobie rościć od firm a nie od osób prywatnych! Zamiast sie cieszyć ze aktualizacje sa i że można z nich korzystać za free, to tylko wymyślacie bzdurne problemy. Skoro w taki a nie inny dzień są aktualizacje, znaczy ze w taki a nie inny dzień osoby przygotowujące to mają na to czas. Proste!!!!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Upvote 4

76561198171586221.png

Link to comment
Share on other sites

Widze ze nie rozumiecie tego ze firmy organizuja konwoje, a to jest w tej chwili utrudnieniem, bo juz 2 raz sie zdazylo ze mamy ruszac a tu aktualizacja, do tego jeszcze te problemy ze jak akltualizacja juz wejdzie to co chwile wywala serwery.

Jakby mieli patrzeć czy firmy mają konwoje to by aktualizacje nigdy nie wychodziły  B) chyba tymi krótkimi słowami można skończyć tą dyskusje  :D

Link to comment
Share on other sites

Ustalmy jedno, to Wy (firma) macie podporządkować się pod multi i ekipie, a nie na odwrót. Nie dość że jest za darmo, to jeszcze wymagania mają bo im jakiś konwój psuje wyjście nowego update, smiechłem. 

 

@down: z przeszłości wiem, że sami twórcy nie wiedzą kiedy wyjdzie update. Może komuś coś wypaść, scs może wydawać łatki jak wcześniej przez co praca rozpoczyna się od nowa itp. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Niestety, ale muszę się trochę zgodzić z autorem tematu. Nie mniej skoro w nocy się śpi to chociaż na początku dnia zapowiedzieć aktualizację jeżeli jest pewna na 99% lub chociaż na kilka godzin przed wydaniem poinformować gdzie trzeba tak aby właśnie te Firmy mogły się jakoś nastawić na ewentualne problemy w konwojach.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

No coz. Aktualizacje musza byc. Ze w godzinach wieczornych i w weekend to juz troche slabo bo np ja tez mam wolne i chcialbym pograc, pojechac w konwoju. Natomiast moge zrozumiec ekipe multika ze wtedy najlatwiej jest sie umowic na aktualizacje i przeprowadzic ja wspolnie w razie jakichkolwiek problemow. Jak to powiedzial WooQash milo by bylo wiedziec kiedy maja w planach zrobic jakas aktualizacje.

shaqnator.png  g_Nw7c_Xv.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

mwl4 & spółka to nie jakaś firma wydająca grę tylko zwykli ludzie, którzy projekt robią hobbistycznie więc chodzą do szkoły/pracy jak wszyscy, co wiąże się ze wczesnym wstawaniem. Więc wydawanie aktualizacji w nocy odpada. Jedyną opcją tak jak piszą wszyscy wyżej byłoby zapowiadanie aktualizacji. Według mnie najlepiej z jedno-dwudniowym wyprzedzieniem, tak aby bez większych problemów można przesunąć konwój i zorganizować go dzień wcześniej czy później ;)

  • Upvote 1

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

  • Game Developer

Zapowiadanie aktualizacji z jedno-dwudniowym wyprzedzeniem nie jest możliwe. Często zrobienie aktualizacji jest na nas wymuszone przez różne czynniki, i trzeba to robić od razu, i najlepiej jak najwcześniej tak żeby uporać się z problemami w razie gdyby one wystąpiły. Jeśli aktualizacja byłaby wydana w nocy, no to po wydaniu ekipa idzie spać, rano idziemy do roboty/szkoły i już rano dowiadujemy się, że coś nie działa, i cały dzień gra zupełnie nie działa. I fix znowu zostaje wydany w nocy, i znowu problemy, i tak multiplayer nie działa cały miesiąc. :)

  • Upvote 1

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie to też bez sensu , ponieważ w Weekend w wieczorem chcą ludzie sobie spokojnie pograć np Euro Truck Simulator 2 MP

A Tu Pach Aktulizacja to własnie bez sensu mogli te update dawać w środku tygodnia a nie w WEEKEND!!! :(

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Poland : Speed Logistic said:

Jak dla mnie to też bez sensu , ponieważ w Weekend w wieczorem chcą ludzie sobie spokojnie pograć np Euro Truck Simulator 2 MP

A Tu Pach Aktulizacja to własnie bez sensu mogli te update dawać w środku tygodnia a nie w WEEKEND!!! :(

Jak widzę każdy mądry w gadaniu  a lepiej jak byście się zamienili rolami wtedy jestem ciekaw :) jak by to było i co się by działo.... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.