Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Pytanie o steam


Recommended Posts

Z drugiej strony istnieje na steam coś takiego jak udostępnianie gier znajomym.

 

Działa to na zasadzie autoryzacji. Ty mając ATS na swoim koncie możesz pozwolić w niego grać jakiemuś znajomemu.

Tylko niestety problem polega na tym, że jeżeli Ty będziesz miał odpalonego ATS to znajomy w niego nie pogra. Więcej na ten temat dowiesz się z googla - co, jak i po co :)

76561198041797581.png

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli masz tą grę o tej samej zawartości (żeby nie było że masz podstawkę a w kluczu podstawka + jakieś DLC) to możesz spróbować aktywować kod u siebie. Jeżeli jest to "nowy" klucz to po próbie aktywacji będzie info o duplikacie produktu. Jeżeli będzie zużyty wtedy wyświetli się komunikat o użytym kluczu na innym koncie. Dla pewności możesz przetestować z jakimiś tanimi grami/użytymi kodami.

Link to comment
Share on other sites

Jak planujesz zakup z zewnętrznych źródeł, jak np. słynne G2A (jak niedozwolona reklama to sorki, proszę nie bić), to upewniaj się, że kupujesz Gifta. Wtedy możesz sobie zostawić go w ekwipunku i nie będziesz musiał się obawiać, że klucz jest nieaktywny. No i osoba, która otrzyma tę grę od Ciebie będzie miała większą pewność, że nie oszukasz jej, gdyż gift będzie widoczny w Twoim ekwipunku :)

Link to comment
Share on other sites

Tak, zdarzyło mi się coś takiego niedawno. Kupiłem 5 losowych kluczy, z czego 2 były "powtórkowe" (miałem już takie gry w bibliotece). Nie chcąc marnować klucza i pieniędzy, poprosiłem kolegę, żeby sprawdził, czy klucz nadal jest aktywny, mimo tego, że go wprowadziłem ("przetestowałem"). Ku naszemu zdziwieniu klucz zadziałał i kolega otrzymał ode mnie za darmo dwie nawet fajne gierki :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.