Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Problem z FreeTrack na Multi.


dzingis2

Recommended Posts

Joł. Witam wszystkich serdecznie i chciałbym się dowiedzieć czy ktokolwiek z Was używa podczas jazdy na multi takiego urządzenia jak freetrack i czy działa mu to bez zarzutów?

Dla nie wtajemniczonych freetrack to takie ustrojstwo dzięki któremu możemy symulować obrót głową w kabinie kierowcy.

Ja osobiście używam takiego urządzenia już od kilku miesięcy i wszystko było jak najbardziej w porządku, aż do pobrania najnowszego launchera multi i zainstalowania po prostu przestało działać i tyle.

Nie mam pojęcia co może być tego przyczyną, gdyż problem ten nie występuje na singlu nie mam tam żadnych problemów.

I tu właśnie mam do Was pytanie, czy ktoś wie co może być przyczyną, że na singlu działa, a na multi już nie?

Proszę o odpowiedź i z góry dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Spróbuj to zrobić przez FaceTrackNoIR. Fakt, jest do twarzy ale działa również na odblaski/ledy. Słyszałem, że lepiej działa niż program Freetrack.

  • PC: Amd FX 8300 8x4,2GHz & 8GB ram & NVIDIA GeForce 1050
  • Mikrofon: LD Systems D 1013C USB Pop Filtr: LD Systems D914 Statyw: ah stands S5BE

Kierownica : Logitech Driving Force GT Klawiatura: Zalman ZM-K300M Myszka: A4 Tech Bloody V8 USB Słuchawki: Razer Electra

twitch.tv/marcinek_tv

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.