Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Nowe ciężarówki


DudisWWE

Recommended Posts

8 minutes ago, TD5813 said:

Ja czekam na K100, które zresztą już jest w ETS2 jako mod. Zobaczcie jakie to niby łatwe wystarczyło by troszkę przerobić i wstawić do ATS :)

 

Tak, ale SCS najpierw musi załatwić licencję na K100, a raczej producent ciężarówek będzie chciał nowsze modele w grze. Niż żeby to starsze klasyki zrobić i wydać do gry.

Link to comment
Share on other sites

w9000 się udało:) Mam nadzieje ze K100 takze uda się załatwić. Po pierwsze jest to także KENWORTH a po drugie jest to ciężarówka legenda, która jeździła po USA gdy w stanach wschodnich wprowadzono przepis aby długość ciągnika nie przekraczała 15m po trzecie jeździł w niezmienionej charakterystycznej konfiguracji przez ponad 20 lat. Ten ciągnik to "must have" w tej grze:)

Link to comment
Share on other sites

W900 nadal po USA jeździ, ale czy K100 jest jeszcze spotykany na drogach w USA? Tego to ja nie wiem. Teraz producenci wolą zęby dawać do gier bardziej te ciężarówki co teraz jeżdżą, niż jeżeli starsze ciężarówki. Bo chcą pokazać że są aerodynamiczne i że dużo nie spalają paliwa. Ale to zawsze zależy od producenta ciężarówki, czy się zgodzi na to żeby dany model był w grze. Więc nie ma dla mnie że "must have". Bo to nie zależy od mnie, a tylko wyłącznie od SCS i danego producenta ciężarówki.

Link to comment
Share on other sites

Zgodzę się z tobą ze wszystko zależny od SCS, wiem także jakie jest podejście producentów ,że chcą nowe ciężarówki dlatego taki był problem z W9000 ale ten topik chyba od tego właśnie jest aby przedstawić modele jakie się chce widzieć w grze a dla mnie właśnie K100 jest "must have". Tak naprawdę na dzień dzisiejszy nie wiemy w ogóle czego możemy się spodziewać w ATS z ciągników więc wrzucajmy swoje propozycje.:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 10.03.2016 at 1:58 PM, miko201 said:

Narazie SCS pracuje nad Renault Range T. Swoją drogą jaki model Volvo  będzie w grze i czym konkretnie różni się seria VN i VNL ? Wymiarami kabiny, czy może czymś więcej ?

I podpinam się pod postem kolegi jak również uważam że ci co trochę poczytali na stronie scs to wiedzą na jakim etapie oni są  a to co wydadzą to czas pokaże nie bądźmy aż tak dociekliwi jak to ktoś kiedyś powiedział jak będzie to będzie wystarczy trochę poczekać i mieć cierpliwość.

Link to comment
Share on other sites

On 25.02.2016 at 0:23 PM, kylo67 said:

Volkswagen Constellation wygląda jak za przeproszeniem g.... , multipla wśród ciągników 

True story ;P chociaż jak się spojrzy na Ford'a Cargo 1846T ? :P

 

 

Ostatnio Hyundai ma zamiar wypuścić swojego trucka i powiem ze fajnie wygląda ;) Powiem że jak by był w ETS2 to bym jeździł :)

38504_1_1.jpg

Foto%2013_10.jpg

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Piotras199 said:

Odwzorowany na Mercedesie MPIV jak widać niektóre rzeczy prawie żywcem wzięte z Mercedesa i zagadam się również z opinią kolegów. 

 

Powiem ci że kabina jest wzięta z Mercedesa bo tak pisał producent czytałem o tym trucku trochę więc nie ma co zaraz mówić że z ciągnięte

Link to comment
Share on other sites

^^^^^Ejjj. Nie tylko Hyundai, ktore jest podobnie do Merca takze finski SISU http://sisuauto.com/uudet_asiakas_polarit/

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę, że to tylko kwestia czasu, by SCS wprowadziło takie marki jak właśnie Hyundai lub Sisu. Pierw na pewno będą skupiać się na utworzeniu całego obszaru Europy w międzyczasie wydając usprawnienia i dodatkowe funkcje do gry. Należy również pamiętać o tandemach, które w pewnym sensie "uśpią" graczy chcących nowych rzeczy w grze. Wracjąc do tematu ciężarówek, to nawet się cieszę, że Range T będzie pierwsze niż Man E6 - chociaż na tego Mana już się trochę napaliłem :P. A Range T będzie całkiem niezłą konkurencją dla przykładowo Volvo FH16 2012 chociażby pod względem designu.  :)

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.