Jump to content

Nowe ciężarówki


DudisWWE

Recommended Posts

Nowe ciężarówki w ATS? Okej, brzmi nieźle. Ale Volvo? Nie sądzę. Pamiętaj, że to 'Murica. Więc Volvo się raczej nie pojawi. Nie w ATS. Musisz pamiętać, by proponować ciężarówki, które są fizycznie dystrybuowane w USA.

Model amerykańskiego Volva VNL jest już ukończony z tego co widać na zdjęciach publikowanych na forum SCS, ale niestety nie mają jeszcze licencji od producenta tej marki.

Link to comment
Share on other sites

No dobra, mój błąd. W tłumie tych lokalnych marek typu Kenworth, Peterbilt i podobnych (te exclusive'y dla USA) nie zauważyłem Volvo. 

 

Akurat Volvo VN/VNL jest bardzo popularną ciężarówką w Stanach ( Hiob takim "lata " )  więc to wcale nie taki ewenement w USA . :) Ja osobiście czekam na VNL bo lubię Volvo . :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tylko czasami Volvo cierpi czasami na "Redżenerejszyn" i "trygryski" wyzywają na te modele potem. ;p

 

Przykładowy filmik: 

oraz

 

No dobra, mój błąd. W tłumie tych lokalnych marek typu Kenworth, Peterbilt i podobnych (te exclusive'y dla USA) nie zauważyłem Volvo. 

 

Volvo Vn780 hioba:

Kenworth T660:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.