Jump to content

Osobny serwer dla Veteran driverów


Pegi21

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: Osobny serwer dla Veteran driverów

Opis Sugestii: Veteteran driverzy by grali na swoim serwerze nie ryzykując trafienie na wszelakich trolli, rammerów, itp.

Przykładowe obrazki: Brak

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Wiemy jak dużo jest graczy którzy chcą utrudnić grę na multiplayerze. Taki serwer by utrudnił dostęp tym kierowcom, dzięki temu byłby jakiś serwer, gdzie można byłoby normalnie pograć

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli miałoby to być na podstawie Forumowego Veteran Driver to gro osób byłoby niezadowolonych, gdyż Veteran Driver jest nadawany na podstawie rejestracji na Forum, a dokładniej rok po rejestracji na Forum (czyli pierwszego zalogowania się na Forum), a nie od dnia zarejestrowania się w systemie ETS2MP obecnie Truckers MP.

 

Na Forum jest zarejestrowanych zaledwie 78500 kont z 843210 wszystkich kont Truckers MP, zaś rangi Veteran Driver posiada TYLKO 2380 osób, więc to chyba jest całkowity nonsens na tworzenie takiego serwera dla 2380 (i tu jest dziwoląg ponieważ osób powyżej roku na Forum jest znacznie więcej, więc dziwnie jest to nadawane), które nawet w 20% nie wejdą razem na ten sam serwer, gdzie będzie panować prawilność i tak na prawdę nic nie będzie się dziać.

  • Upvote 3

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie pomysł całkiem fajny i realny do wdrążenia, na pewno jest sporo kierowców, jeżdżących dla klimatu a nie by się "pościgać". Wystarczyło by stworzyć społeczność truckingową, do której po ustalonej weryfikacji trafiali by "konkretni" kierowcy, a nie dzieciaki oraz "idioci", którzy z przyjmując określenie symulatora robią sobie grę dla rozładowania swojego, naruszonego ego. Wówczas byłbym za tym by wprowadzić nawet opłaty abonamentowe dla graczy danego serwera - niewielkie by każdego było stać, a np wykorzystać to kosztem zaplecza modowego na serwerze, dla VSek np dla swoich malowań itp.

 

Może dla kogoś porównanie i wtrącanie tu tytułu Flight Symulatora będzie mało skromne, kiedyś byłem światkiem jak znajomy latał tam właśnie - nie wiem jak teraz, ale wtedy ich społeczność była rozbudowana bardzo realistycznie, ludzie latali tam dla pasji inni zasiadali na wieżach kontrolnych też dla pasji i jakoś udało się to zebrać "do kupy".

 

Reasumując - serwery dla piratów niech będą dla piratów, a dla ludzi z pasją do transportu drogowego, którzy zasiadają za kółkiem bo czuja klimat, stworzyć odrębny, nawet opłacany w jakimś stopniu przez nas samych serwer, na którym spotkamy kolejnych zajawkowiczów a nie maniaków crashtestów.

ets2_00209.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tok myślenia nowych graczy jest czasami tak fascynujący że nie chce się wierzyć na jakie pomysły niektórzy wpadają.

 

Jak widać słowa, nawet samego RootKillera jeśli dobrze pamiętam że MP było jest i będzie darmowe do nikogo nie docierają. 

 

Uważasz że jest na pewno sporo kierowców? Pewnie że jest, 1/20 tych osób (Licząc kij razy oko) ma Veterana a reszta dopiero zaczęła grę albo żyć na forum.

 

Zaplecze modowe? Sprowadza się do zdania "Wszystko w becie" które kończy mój wywód, bo reszty dopowiadać nie trzeba. Każdy kto powinien wie dlaczego nie przejdzie ani twoja sugestia, ani sugestia z serwerem dla Veteranów... 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Na tym MP nie jest tak źle jak tu niektórzy próbują wmówić. Sam pamiętam jak byłem zniechęcony MP własnie przez troli  i grałem w singla przez rok. Od miesiąca gram bardzo intensywnie na MP i zdarzają się co prawda inni gracze tak zwane "taborety" ,którzy wyprzedzają z prawej albo ładują się prosto na Ciebie ale przypadki te mogę wyliczyć na palcach jednej ręki. Takie zachowanie zdarza się w normalnym realnym życiu i nigdy się tego nie wyeliminuje. W grze mamy szczęście bo zawsze jest autosave, który można wykorzystać a gdyby nie było takich sytuacji na drodze jakie powodują wszędobylskie trole to o czym byśmy rozprawiali wśród znajomych na forach i TS. Należy im podziękować bo gra bez stresujących sytuacji była by nudna jak na singlu:). Obecny podział na EU1 z ograniczeniem dla spokojniejszych i EU2 bez ograniczeń satysfakcjonuje mnie w 100% i nie widzę sensu zmiany a tym bardziej dodawania jakiegoś kolejnego serwera dla veteranów u których i tak pewnie by się zdarzyło coś co ktoś inny nazwał by trolowaniem i chciał znowu stworzenia jakiegoś kolejnego bez sensownego serwera.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Myślę że niema sensu robienia dodatkowego serwera takiego jak Veteran Driver bo pewnie i tak nie każdy z Veteran Driver by na nim jeździł i lepiej będzie tak jak kolega mówi nie zostanie tak jak jest jest kilka innych serwerów na które można wejść jeśli komuś np: nie podoba się na eu 1 to idzie sobie na eu 2 i niema żadnego problemu co prawda widać że popularność jazdy na eu 1 troszkę spadła to już nie to co kiedyś że nie da się wejść i trzeba było czekać,ale teraz jest też nie najgorzej.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.