Jump to content

ETS 2 ATS sorunu lütfen yardım

LionHeart90

Recommended Posts

Merhaba, LionHeart90

İlk olarak bu konu altından sizlere yardımcı olacağımı belirtmek isterim, forum içerisinde açtığınız konuyu her tarafa açmanın bir anlamı olacağını sanmıyorum, ayrıca her bölüme konu açmaya devam ederseniz uzaklaştırabilirsiniz :) Bu size fayda değil zarar olur ;)

Şimdi sorunumuza gelecek olursak eğer ;

ETS2MP Takımı geçtiğimiz günlerde, ATSMP Çıkarmadan önce, yönetim kurulu bir karar aldı, mesela siz ETS2MP oynuyorsunuz ama kütüphanenizde ATSMP Bulunuyor, ETS2MP'den ban yediniz, sıkıldınız ATSMP Geçmek istediniz değil mi? ETS2'de bulunan 2 günlük banınız artık, ATSMP'de geçerli olacak hem orada hem orada banlı olacaksınız, bun kaldırmanın başka bir yöntemi yok :)

Sizin ETS2MP hesabınız hakkında ;

Siz ilk olarak doğru bilgi vermelisiniz, çünkü banınızı kontrol edebiliyoruz :) Oyun içerisinde 2 günlük ban yememişsiniz, ban geçmişinizin uzun olduğundan dolayı, kalıcı olarak yasaklanmışsınız. Aklınızda bulunsun ve o banınız asla ve asla ne olursa olsun kaldırılmayacak, itiraz yapsanız dahi.

Forum hakkında bilgilendirme ;

Forum yönetimi Türkleri düşündüğünden dolayı bizlere Discussion kısmında bir Turkish Discussion kısmı açtılar :) Turkish Discussion kısmını bilmiyorsanız eğer aşağıdaki bağlantı adresinden erişebilirsiniz.
> https://forum.ets2mp...ish-discussion/

İyi Sürüşler,

Hoşgeldin!

o benim eski hesabım sınırsız yediğim ban :)

Cesaretine şuan çok hayran kaldığımı söyleyebilirim ;)  Gerçekten büyük bir başarı elde etmiş bulunuyorsun ^ Eğer bu mesajını bir Türk yetkili görürse elbet görecektir, IP'ne bakacaktır, ve diğer hesabını bulursa kalıcı banlayacaktır. Neden kalıcı banlanıyorum?

ETS2MP Oyun kurallarına göre, 

Kalıcı olarak banlandıktan sonra, yeni bir hesap açmak, ve bandan kaçmak yasak, bu ban evading'e giriyor. Aklında bulunsun, İtiraz yaparsan dahi, kaldırılmaz, yeni sistemde çoğunlukla geçersiz, " Declined " Oluyor. 2 Gün sabret ne olacak?

ETS2MP Oyun kuralları,

https://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/5975-in-game-rules-tr-oyun-kurallar%C4%B1-19-04-2015/

Seni içeren kapsayan kural

Eğer kalıcı olarak yasaklandıysanız, Adminler bildirim yapmadan yasaklama hakkını gizli tutabilir. Yasaklanmanızı yeni bir hesap açarak aşmaya çalışmak " Yasaklanmadan Kaçmak " olarak kabul edilir. Geçmiş olsun

Satın aldığın oyun, ETS veya ATS... MP Modu ücretsizdir. Yani Multiplayer için "para verdim, ne alaka" demek gibi bir olay söz konusu değil.

IP adresin oyun adminlerine bildirildi. 

Teşekkürler,

İsmail'e not: Türk'ün T'si büyük yazılır. Ah be İsmail. Ha bir de forum mesajlarını tekrar bold yaparsan ben de seni bold yapacağım İs-ma-il. Sevgilerimle. :)

Satın aldığın oyun, ETS veya ATS... MP Modu ücretsizdir. Yani Multiplayer için "para verdim, ne alaka" demek gibi bir olay söz konusu değil.

IP adresin oyun adminlerine bildirildi. 

Teşekkürler,

İsmail'e not: Türk'ün T'si büyük yazılır. Ah be İsmail. Ha bir de forum mesajlarını tekrar bold yaparsan ben de seni bold yapacağım İs-ma-il. Sevgilerimle. :)< :)>

Ver bana bold ver xD

bişe dicem şimdi ets2mp diye bişe yokmu artk bende ets var diyeri yok ben ne yapıcam şimdi ets2  mp girmek istiyorum ben  

Buradan oyunu indiriniz.

Daha sonra kurulum sırasında bir hata yaşamamak için buradaki videoyu izleyiniz.

Oyun seçme ekranına geldiğinizde sadece ETS2 Multiplayer'ı seçmeniz gerekiyor.

Eğer bir yükleme işleminde bir sorunla karşılaşırsanız bana özel mesaj üzerinden mesaj gönderiniz.(Teamviewer veya Anydesk üzerinden yardımcı olurum.)

• 9 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.