Jump to content

Niskie wartości przy wjeździe do miast


ElectroMusic!

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Niskie wartości przy wjeździe do miast

Opis Sugestii: Pomysł chodził mi po głowie dłuższy czas.
Chodzi oto aby, wartości w ustawieniach multiplayera uaktywniały się przy wjeździe do miasta i dezaktywowały przy wyjeździe z miasta.
Czyli mówię tutaj o opcjach takich jak np:
- odległość renderowania
- odległość wczytywania szczegółów
- czy np. opcja force low details
 
Automatycznie ustawienia te, zmieniałyby swoje wartości na najniższe.
 
Przykładowo: odległość renderowania mamy ustawioną na 500m
Wjeżdżając do strefy miasta, automat zmieniałby na najniższą wartość, czyli 150m.
 
Nie wiem czy jest to wykonalne ale warto podzielić się tym na forum. Zawsze bezproblemowo można przenieść do koszyka. ;)
Pozdro!
 
Przykładowe obrazki: Brak.
Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Mogłaby pomóc w jakimś stopniu uzyskać więcej fpsów w grze.
  • Upvote 3

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Jestem za. Mając nawet dobry komputer przy wjeździe do miasta i w mieście gra bardzo tnie, czasem aż trudno się jedzie i się przywali w kogoś niechcący. Takie coś mogłoby zredukować to i w mieście gra chodziłaby płynniej lub płynnie ;)

Link to comment
Share on other sites

Fajna sprawa, tylko najlepiej żeby też szło to wyłączyć, nie każdemu podobają sie "kartony" zamiast ciężarówek innych graczy ^^

  • Upvote 2
i5-4460 3.2 Ghz / Crucial Ballistix 8GB 1600MHz / MSi H81M-P33 / Corsair VS450 / Zalman T3 / Seagate 500GB / Windows 10 [64bit] /
ZOTAC GTX 660Ti 2GB / Logitech G27 / SAMSUNG SyncMaster BX2331 23"
 

 

Link to comment
Share on other sites

Również jestem za! ;) Może nie będzie takich lagów w EP :D

PC: GIGABYTE M57SLI-S4|AMD Athlon 64 X2 4600+ OC Extreme 3.61Ghz x2|Palit GeForce GT 430 1GB DDR3|4GB DDR2 667Mhz ETS2MP jeszcze tu

PC2: ASRock 970Extreme4|AMD FX 6300 X6 4.0Ghz|XFX R9 280 3GB GDDR5|8GB DDR3 1866Mhz :D

Mobile: Qualcomm Galaxy S III LTE i9305 by Samsung

TABlet: Samsung Galaxy S4 TAB 3G/Lenovo TAB S8-50LC 4G

Link to comment
Share on other sites

No nie, to jest kwestia dalszej optymalizacji MP a nie ucinania ludziom detali. Nikt mi nie będzie zmniejszał draw distance domyślnie - po to mam łeb, żeby sobie ustawienia dostosować do tego, co mój komputer uciągnie, tak? MP ma być dla głupków i wszystko robić za graczy?

4_qPUin350n6.png

Link to comment
Share on other sites

No nie, to jest kwestia dalszej optymalizacji MP a nie ucinania ludziom detali. Nikt mi nie będzie zmniejszał draw distance domyślnie - po to mam łeb, żeby sobie ustawienia dostosować do tego, co mój komputer uciągnie, tak? MP ma być dla głupków i wszystko robić za graczy?

 

No to przy każdym wjeździe do miasta ustawiaj sobie draw distance. Nigdy nie da się ustawić tak, żeby w jakimś mieście nie spadły FPSy. Nawet najlepszym komputerom zdarzają się spadki FPSów w mieście.

76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

On 25.02.2016 at 2:53 AM, freq619 said:

No nie, to jest kwestia dalszej optymalizacji MP a nie ucinania ludziom detali. Nikt mi nie będzie zmniejszał draw distance domyślnie - po to mam łeb, żeby sobie ustawienia dostosować do tego, co mój komputer uciągnie, tak? 

 

Nie wiem dlaczego szerzysz taką panikę. Jeżeli teraz masz możliwość zmienić draw distance to pewnie miał byś drugi suwak dla miast i wcale nie musiałbyś go zmieniać. Skoro masz super komputer to możesz się tym cieszyć. Osobom ze słabszym sprzętem na pewno by to poprawiło jakość rozrywki w miastach. Zatrzymywać się przed wjazdem lub przy wyjeździe z miasta tylko po to, żeby zmienić draw distance nie jest przyjemne.

 

On 25.02.2016 at 2:53 AM, freq619 said:

MP ma być dla głupków i wszystko robić za graczy?

Nie uważam siebie za głupka grającego w MP a mimo to chciałbym usprawnienie zaproponowane w pierwszym poście.

  • Upvote 1

l2w9oUHPFefQdxAjEblly0l2cFY=.png

logo_green.png          76561198075845341.png

 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.