Jump to content

ets de banlananlar Ats oynayamıyacakmı ?

deirseir

Recommended Posts

Merhaba,

Geçtiğimiz günlerde bunu açıklamışlardı, Yönetim kararının aldığı bilgilere göre ETS2MP'de Perma banlı olan kullanıcılar sizin dediğiniz gibi ATSMP'de Perma banlı olacak :(

Merhaba Deirseir;

-ATS için Multiplayer çıktıktan sonrada aynı sistem üzerinden devam edilecek.

-Bu yüzden daha önceden ETS2MP'da almış olduğunuz cezalar ATSMP içinde geçerli olacak.

-Böylelikle oyun düzenini bozan kişiler oyuna giriş yapamayarak düzenli bir oyun ortamı sağlanacaktır.

-Eğer haksız yere bir ceza aldığsanız cezalı olduğunuz dönemde ceza itirazı yapabilirdiniz.

-Ceza geçmişinizi incelediğimde genellikle oyun düzenini bozan davranışlarda bulunmuşsunuz.(Örneğin engelleme,Admine küfür vs.)

neyse teşekkürler yok abi haksız yere ban yedikte tabi açmıyorlar yapacak bişey yok. uyarayım oyunda arkadaşlarınız arasında şakalı konuşmayın beyler ban yersiniz üstüne hakkınızı aramaya çalışırsanız perma yersiniz diyeyimde sonra sizede yazık olmasın. Zaten ceza itiraz girişide kapattılar itiraz edemiyoruz adam akıllı derdimizi anlatamıyoruz yapacak hiç bişey yok umarım scs mp geliştirir.

Hakkını aradığı için kimse perma ban almaz, almadı bugüne kadar. Şakalı konuşmalara gelince; bu şaka küfür içeriyorsa, belki arkadaşınızın umurunda olmaz şaka olduğunu bildiğinden ancak, diğer kullanıcılar küfürlü konuşmalardan rahatsızlık duyabilir, şaka olması da onları ilgilendirmez.

Esasen ben çeşitli platformlarda ETS'de alınacak cezaların ATS'ye aktarılacağı; perma ban cezası alınması durumunda bu oyuncuların ATS oynayamayacaklarını defalarca kez duyurdum ancak pek umursayan da olmamıştı. Ancak, bir oyuncu kimliğimle konuşursam, küfürlü konuşanların hem ATS hem ETS'de yer alamayacak olmasından dolayı şahsen mutluyum.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.