Jump to content

Jak ocenicie nowy multiplayer w american truck simulator


4Orzeszek

Recommended Posts

Oceniam bardzo dobrze ;p w sensie takim, że nie duża mapa i ulice pełne graczy, ciągle coś się dzieje, ciągle ktoś się wyzywa XD 

No i pomimo, że często trafia się na patafiana zajeżdżającego drogę to nie da się nudzić dzięki temu ;p :

https://www.youtube.com/watch?v=N-ZZYDtZn5c

 

Na multi jest masa takich ludzi jak ten z około 4 minuty.. Grając na multi muszę cały czas uważać i aż strach jeździć! Administracja powinna zacząć coś robić w kierunku zapewnienia bezpieczeństwa na drogach! Moje wrażenia z multi są takie 2/10 nadal jestem zdziwiony że ludzie z ruskim ip mogą śmiało jeździć i rozwalać się na każdym zakręcie.

76561197978795260.png

Link to comment
Share on other sites

Ja uwielbiam jak coś się dzieje na mapie, te korki, żółwim tempem przejeżdżanie przez miasta miodzio ;) rekompensuje to brak ruchu AI w 100% nie jak w ETS chociaż jakby tam był serwer na większa ilość graczy to i też by było miodzio ;)   

Gdyby mapa w ETS miała taką samą powierzchnię jak w ATS, też byś nie narzekał na brak ruchu :D

Link to comment
Share on other sites

Na multi jest masa takich ludzi jak ten z około 4 minuty.. Grając na multi muszę cały czas uważać i aż strach jeździć! Administracja powinna zacząć coś robić w kierunku zapewnienia bezpieczeństwa na drogach! Moje wrażenia z multi są takie 2/10 nadal jestem zdziwiony że ludzie z ruskim ip mogą śmiało jeździć i rozwalać się na każdym zakręcie.

Do wszystkich mających takie zdanie: Ludzie, to nie CS:GO, gdzie adminów jest od groma, i gdzie komputery też robią swoje

Link to comment
Share on other sites

Pędzą po 70mph oby szybciej,

A ja uważam, że ogranicznik prędkości powinien być jeszcze zwiększony do 75 mph. Skoro w Arizonie limit tyle wynosi a jest to w końcu symulator tym bardziej, że po stanach szybciej się podróżuje niż po europie a mamy ustawione te same limity. To tak jakby w ETSie mielibyśmy ogranicznik na 70km/h mimo, że ograniczenie prędkości wynosi 80km/h

Link to comment
Share on other sites

Według mnie ogranicznik jest niedopracowany, ponieważ maksymalna prędkość wynosi 68mph co daje 110km/h tak jak w ETS'ie. Skoro to Ameryka to niech obowiązują amerykańskie jednostki i wartości, czyli zaokrąglenie prędkości do pełnej liczby w mph, a nie w km/h oraz zwiększenie tego limitu do nawet 80mph gdyż i takie ograniczenia dla ciężarówek obowiązują na niektórych autostradach. To samo z ograniczeniem w mieście, niech zostanie zaokrąglone do 30mph, a nie 50km/h (~31km/h).

  • Upvote 5

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Oxnard stał drugim Rottenham... 60 graczy(przez waskiej drogi) oraz 45+ okolo garazu....

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Według mnie ogranicznik jest niedopracowany, ponieważ maksymalna prędkość wynosi 68mph co daje 110km/h tak jak w ETS'ie. Skoro to Ameryka to niech obowiązują amerykańskie jednostki i wartości, czyli zaokrąglenie prędkości do pełnej liczby w mph, a nie w km/h oraz zwiększenie tego limitu do nawet 80mph gdyż i takie ograniczenia dla ciężarówek obowiązują na niektórych autostradach. To samo z ograniczeniem w mieście, niech zostanie zaokrąglone do 30mph, a nie 50km/h (~31km/h).

WooQash ma świętą rację. Na niektórych długich odcinkach autostrad są ograniczenia do 80 mph (około 129 km/h). Myślę, że dałoby radę podnieść prędkość na tych drogach, iż jest to ograniczenie dla ciężarówek.

Link to comment
Share on other sites

WooQash ma świętą rację. Na niektórych długich odcinkach autostrad są ograniczenia do 80 mph (około 129 km/h). Myślę, że dałoby radę podnieść prędkość na tych drogach, iż jest to ograniczenie dla ciężarówek.

Tu niestety do zwiększonego limitu mam mieszane uczucia. Przy aktualnej mapie i specyfikacjach aktualnie dostępnych ciągników te 68 mil wydaje się nawet neutralne. Niestety też brać pod uwagę, że gro graczy ma problem z wyrabianiem się na nawet łagodniejszych zakrętach (patrz "5" w okolicach Sacramento) a już nie mówię o innych drogach. Bo speedlimit jak wiecie to kwestia ogólnoserwerowa (+ dodefiniowane strefy miejskie), a nie pojedynczo-drogowa. O ile devsi na przykład z entuzjazmem przyjmą ( np. stworzenie na serwerach coś w rodzaju stref podwyższonego limitu prędkości (w co wątpię). Obejmujące drogi te np. co mają te ograniczenie do 80 mil.

Reasumując, po epizodach kiedy w Etsie nie było SL i częstych spotkaniach wypadających na mnie torpedach walących 150 km/h na ciasnych zakrętach (Osnabruck zwłaszcza) to tak średnio mi się na to patrzy. Owszem racja, niektóre fragmenty tras będzie można pokonywać o wiele szybciej i mniej nudnie, ale sprowadzi chaos na inne miejsca, sami wiecie, wielu mimo walenia batogiem po plecach, biciem kijem w pięty się nienauczy hamowania (a bo gra na klawiaturze, a bo po prostu f... u, a bo jesteś noobem i nie ustawiłeś stabilności naczepy na max).

  • Upvote 1
Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.

 

 

– Mein Hund hat keine Nase! 

 

– Und wie riecht er dann? 

 

– Schrecklich!

 

Link to comment
Share on other sites

WooQash ma świętą rację. Na niektórych długich odcinkach autostrad są ograniczenia do 80 mph (około 129 km/h). Myślę, że dałoby radę podnieść prędkość na tych drogach, iż jest to ograniczenie dla ciężarówek.

Myślę ze skoro developerzy (wybaczcie jeśli pomyliłem stanowiska:)) potrafią zrobić strefę ograniczenia prędkości, to mogą również w wybranych obszarach podnieść ją do tych 70-75 mph. Tylko ze musi to być taki obszar żeby rozpędzenie się było opłacalne a nie że zaczniemy wciskać gaz, rozpędzimy się do 72 mph i serwer zacznie nas spowalniać bo już wyjedziemy ze strefy podwyższonej prędkości.

Link to comment
Share on other sites

Mała mapa się opłaciła - w końcu można kogoś spotkać na drogach. Bardzo mi się to podoba. Jakby jeszcze na autostradach można było rozwinąć prędkość większą niż 110km/h, to bym się cieszył bardzo.

plopbetter.jpg

Chryste mój najsłodszy, jaki jestem silny. Chyba z tej przyczyny zmienię stan cywilny.

http://vs-skyline.pl || http://mirror-detailing.pl

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mała mapa się opłaciła - w końcu można kogoś spotkać na drogach. Bardzo mi się to podoba. Jakby jeszcze na autostradach można było rozwinąć prędkość większą niż 110km/h, to bym się cieszył bardzo.

Jeśli chcesz jeździć z większą prędkością zawsze masz jeszcze serwer EU2 ATS który jest bez limitu i sam sobie ustalasz jaka prędkościa jedziesz ;)

  • Upvote 1

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.