Jump to content

ETS2 Multiplayer dla systemów operacyjnych 32 bitowych


Guest

Recommended Posts

Witam !
Kupiłem grę Euro Truck Simulator 2 z myślą o grze Multiplayer, jednak że najnowsza aktualizacja klienta wspiera systemy 64 bitowe.
W związku z tym chciałbym zapytać czy pojawi się również klient Multiplayer dla systemów 32 bitowych, ponieważ również chciałbym nadal korzystać z klienta MP jednak mam system Windows 7 32 bity i w chwili obecnej korzystanie z klienta MP na 32 bitowych systemach jest nie możliwe.
Przeinstalowanie systemu na 64 bitowy wyłącznie dla klienta MP i utrata danych nie ma większego sensu. 
Uważam iż nowy patch nie powinien wykluczać z gry użytkowników 32 bitowych systemów operacyjnych.
Dziękuję z góry za pomoc i odpowiedż na moje pytania.
Pozdrawiam serdecznie !
Z poważaniem:
Unn4r.
 

Link to comment
Share on other sites

Ok wszystko ładnie pięknie, ale skoro ATS jest tylko w wersji x64 i najnowszy klient wspiera obie gry na systemach 64 bitowych to czemu na tym maja ucierpieć gracze Euro Truck Symulator, którzy również chcą korzystać z moda MP na systemach operacyjnych 32 bitowych? 

Myślę że rozwiązaniem problemu i jednoczesną rekompensatą dla użytkowników systemów operacyjnych x86 było by wydanie patcha wspierającego wyłącznie ETS2 MP 32 bity i każdy był by zadowolony.

Dlaczego gracze, którzy kupili grę ETS2 na Steam jak ja z myślą o Multiplayerze mają być poszkodowani z racji tego że posiadają taki a nie inny system operacyjny i aby grać muszą przeinstalować system na 64 bitowy co analogicznie wiąże się z utratą swoich danych, tylko dla klienta MP ?

To moim zdaniem nie ma sensu, dlatego piszę ten temat, aby Administracja MP jak i Deweloperzy przemyśleli sprawę oraz consenus dobry dla obu stron ;)

To było do przewidzenia że użytkownicy systemów 32 bitowych również będą chcieli grac dalej i trzeba będzie pomyśleć również i o nich.

Reasumując odzew ze strony użytkowników systemów operacyjnych 32 bitowych był do przewidzenia, gdyż w tej sytuacji wraz z nowym patchem sa poszkodowani wyłączeniem z gry na modzie MP. 

My też chcemy grać więc i dla nas musi się znaleźć jakieś wyjście, a stworzenie patcha do ETS2 MP 32 bitowego to nie powinien być problem bo poprzednia wersja moda wspierała wyżej wymienione systemy  ;)

Zwracam się więc do developerów i adminów MP o rozwiązanie tego problemu.

Link to comment
Share on other sites

Jesteś poszkodowany to wymień tego procka IBM 360 na jakiegoś celeronka z pegasusowej wersji na 64 bitach.Za niedługo w niedalekiej przyszłości napiszesz post , że nie możesz zainstalować directx 11 , bo kalkulator ma za mało GHz.... , a na 9 nie można podłączyć gry.Taki mały pewnik dla reszty.Świat technologiczny się zmienia i nikt nie będzie robił zbędnych rebuildów względem sosnowych komputerów.A co za tym idzie gra na 64 szynowych bębnach działa bezbłędnie i bezlagowo nawet przy wielkim obciążeniu gry.Teraz 64 to podstawa , jak kiedyś był np. minimum 900 MHz procek.Skonczta zbędnym meczeniem adminów o sprośne rzeczy...

  • Upvote 1

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.