Jump to content

Biała chłodnia multiplayer i srebrny grill w Scanii R730 Streamline


Werpet

Recommended Posts

Białą chłodnie możesz mieć za pomocą moda, jeśli znajdziesz lub za pomocą edycji save.

Lecz za pomocą edycji save musisz posiadać dodatek Skandynawii. Po wprowadzeniu DLC Skandynawii, zmieniły się nieco naczepy w podstawowej wersji gry i tylko z jednej firmy w Skandynawii jest możliwość edytowania naczepy i przerobienie jej na białą chłodnie.

Kiedyś, zanim nie było Skandynawii, była możliwość z firmy NBFC, przeróbka, poprzez edycje save na chłodnie, lecz teraz nie ma takiej możliwości.

Jeśli masz Skandynawie to mogę Ci pomóc lub jeśli chcesz to szukaj moda na białą chłodnie.

Co do grilla, także jest możliwość zmiany poprzez edycję save. Także mogę Ci w tym pomóc jeśli chcesz, potrzebować będę ostatni zapis z gry, dokładnie plik game.sii ze zmienionym formatem zapisu: g_save_format "2" (czyli przed zapisaniem gry i wysłaniu pliku game.sii, odpalasz konsole w grze i wpisujesz tą komendę).

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio też chciałem pojeździć z białą chłodnią, ale niestety nie udało się. ElectroMusic!, tak w ruchu AI jest wrzucona biała chłodnia bez agregatu na przedniej ścianie. Próbowałem dopisać ją do jakiejkolwiek firmy ale bez skutów. Możliwa jest też opcja że coś pomieszałem podczas dopisywania i przez to mi nie działa :P

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.