Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Bestia1973

Zmiana Steam ID ?

Question

       Witam, mam problem z rejestracją na stronie. Kiedyś zrobiłem konto na http://wotr-mp.com/pl_PL ale nie mogłem przyłączyć Steam ID, (próbowałem chyba z 10x przyłączyć) i stwierdziłem ze to oleje i pogram sobie na Singlu. Po 2 dniach sprawdziłem czy ten problem na stronie wciąż występuję. Kiedy próbowałem się zalogować okazało sie że moje konto zostało usunięte a jak dałem ''Zarejestruj się'' to na sam początek musiałem przyłączyć Steam ID do strony. Niestety gdy próbuję przyłączyć Steam ID to wyświetla mi się taka informacja ''Steam ID jest już przypisane do danego konta''      Czy da się coś zrobić? czy raczej mogę zapomnieć o pograniu na Multi?         

Share this post


Link to post
Share on other sites

13 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Nie ma możliwości zmiany SteamID. Jeżeli już raz zarejestrowałeś konto używając danego SteamID musisz zalogować się i używać tamtego konta. Nikt z ramienia administracji ani supportu nie usunie tamtego konta, do którego teraz próbujesz przypisać SteamID z tamtego konta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

To jakim cudem kiedy próbuję się zalogować pokazuję się taka wiadomość ''These credentials do not match our records'' a na email dostałem taką wiadomość.''Unfortunately due to a data corruption your account had to be deleted. If you still want to play ETS 2 or ATS online, feel free to sign up again on our website http://wotr-mp.com We apologize for the inconvenience.'' To jak mam niby teraz zrobić konto kiedy SteamID jest ''zajęty'' (nie wiem jak to możliwe że jest zajęty skoro konto na którym było niby te steamID zostało usunięte) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

emm ? bardzo przepraszam ale nie powiedziałem o jednym. ten SteamID zmieniłem kilka godzin temu żeby sprawdzić czy da radę zarejestrować się. o to jest SteamID który miałem. =     http://steamcommunity.com/id/wujekkrecik2002     

 

 

Okej, faktycznie ktoś zrobił konto na mój SteamID.. dodam że Konto Steam które posiadam zostało kupione od jakiegoś gościa.. mówił że nie robił żadnych kont nawet nie grał w ETS 2 ... To co mam teraz zrobić? da się te konto ''ania19831124'' zablokować lub usunąć ? totalnie się pogubiłem.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

Musiał zakładać. Nie wiem kiedy "kupowałeś" konto Steam, ale ówczesne konto ETS2MP (obecne WoTrMP) zostało utworzone 14:54 25.02.2015.

 

Nie ma innej opcji niż napisanie do pierwotnego właściciela tego konta w celu pozyskania danych do konta ETS2MP/WoTrMP.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

Mam jeszcze 1 prośbę. czy możecie sprawdzić jakoś email tego konta? chcę przez emaila napisać do właściciela. to jedyny sposób jak mogę do niego napisać. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...