Jump to content

Przejazdy kolejowe


Wojo222

Recommended Posts

  • Wersja modyfikacji: ------------

 

Używany kontroler: Klawiatura + myszka 

 

Informacje o błędzie: Pewnego razu chcąc przejechać przez przejazd kolejowy miałem zamknięty szlaban. Typek naprzeciwko koło mnie przejechał, gdy u mnie był zamknięty szlaban (dosłownie przejechał przez wagony pociągu i zamknięte szlabany). Myślałem, że typek ma jakieś haxy, ale dzisiaj jadąc z kolegą przez przejazd kolejowy ja miałem otwarte szlabany, a u niego były zamknięte, przy czym u niego jechał pociąg i ja go nie widziałem (mogłem normalnie przejechać przez ten przejazd). Nie wiem czy to kwalifikuje się do błędu, ale powinien być dla wszystkich graczy jednakowy czas zamknięcia się szlabanów i przejazdu pociągu, po czym w jednakowym czasie szlabany otwierałyby się. Niby takie nic, ale gdyby było tak, jak powiedziałem napewno fajnieby się przez te przejazdy kolejowe przejeżdzało.

 

Jak odtworzyć błąd: Wystarczy we dwóch lub więcej stanąć koło przejazdu kolejowego i się informować, czy jedzie pociąg, przy czym u jednych osób będzie jechał, a u drugich szlabany będą otwarte.

 

Screenshoty/filmy: Nie mam, ale mogę zrobić ss'y i podesłać, na kogoś życzenie (gdyby ktoś nie widział, o co chodzi).

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Troszkę z tą synchronizacją przejazdów im się nie śpieszy. Post jest jak patrze od 31 stycznia i nadal przejazdy nie są zsynchronizowane. Trochę to przeszkadza, ale także i mnie śmieszy, jak tam ludzie kombinują, przepychają się, lecą na czołówkę. Śmieszne, ale i smutne jak to ludzie są niecierpliwią.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.