Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Nowa strona ets2mp a reporty


bazyliszek [PL]

Recommended Posts

1. Aktualizacja spowodowała, że lista raportów została usunięta.

 

2. W związku z wcześniej wymienioną aktualizacją musisz zrobić raport jeszcze raz. 

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

Strona jest w pełni przetłumaczona na język polski, wystarczy wybrać odpowiedni język z górnej belki obok przycisku Wyloguj.

Są pewne braki w tłumaczeniu np. w ustawieniach profilu "Settings", "Site settings", "Looking for avatar settings? Click here to be taken to Gravatar, use the same email as on WoTrMP" i regulamin gry gdzie trzeba było zahaczyć że przeczytałem i zrozumiałem jest po angielsku :) Nie żebym się czepiał, po prostu zauważyłem te braki, może zostało to przeoczone albo taka jest konstrukcja strony. Jeszcze dwa drobiazgi, w statusie serwerów, ogranicznik prędkości "Dostępny", "Wyłączona", czy nie byłoby lepiej Włączony, Wyłączony i status serwera zamiast "Dostępność" zmienić na Dostępny?

Link to comment
Share on other sites

A mnie znowu ciekawi inna rzecz... jak wiemy kolorystyka w MP była prawie identyczna co na stronie głównej projektu. Jestem ciekaw czy kolorystyka zostanie zaktualizowana w MP pod tą która jest teraz na stronie ;)  

 

Poza tym stronka wygląda kozacko, o wiele lepiej niż ta wcześniejsza, ale wiadomo projekt musi się rozwijać i pod względem samej gry oraz stron ;) 

Co do samej nazwy... mi tu nic nie śmierdzi. Połączyli 2 projekty w jednej stronie, żeby sobie podwójnej roboty nie robić. Nazwa mi odpowiada, w końcu 

teraz to "Świat ciężarówek"- mamy tu i europejskie sprzęty jak i te zza oceanu. Ogólnie popieram to co zrobili i robią.

 

Brawo panowie!

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Nie spodziewałbym się zmiany GUI w kliencie ETS2MP/ATSMP. Na pewno zostaną zaktualizowane wszystkie nazwy, loga i odnośniki do nowej sytuacji, gdyż w chwili obecnej nadal obsługują chociażby stare linki do profili ETS2MP, które niestety nie potrafią inteligentnie przemienić się na profile WoTr co powinno być wspierane chociażby z racji kompatybilności wstecznej i linków, które zostały wrzucone gdzieś w czeluści internetu niekoniecznie tutaj na Forum, ale czy to pod Filmami czy innymi materiałami.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Nie spodziewałbym się zmiany GUI w kliencie ETS2MP/ATSMP. Na pewno zostaną zaktualizowane wszystkie nazwy, loga i odnośniki do nowej sytuacji, gdyż w chwili obecnej nadal obsługują chociażby stare linki do profili ETS2MP, które niestety nie potrafią inteligentnie przemienić się na profile WoTr co powinno być wspierane chociażby z racji kompatybilności wstecznej i linków, które zostały wrzucone gdzieś w czeluści internetu niekoniecznie tutaj na Forum, ale czy to pod Filmami czy innymi materiałami.

Tylko zobacz jak to teraz wygląda? Nowy wygląd strony, nowe barwy, a w ETSie wszystko po staremu... Troszkę nie fajnie to wszystko będzie wyglądać, bynajmniej dla mnie :) Nie żebym się upierał o zmiane, ale myślę, że to będzie estetyczniej wyglądać ;)

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.