Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Konsola DJ jako kierownica do ETS2


M@ster_PL

Recommended Posts

Witam!

Mam Pytanie (kolega zadał mi to pytanie i pomyślałem czemu nie zadam je tu na forum) czy z tzw. "konsoli DJ" Można zrobić kierownice do ets'a ? Chodzi dokładnie o użycie jednego z dwóch decków konsoli jako kierownicy. (Chodzi tylko o kierownice bez skrzyni biegów). 
Konsole podpina się wejściem USB. i za pierwszym razem oczywiście instalowało się sterowniki i program ale oczywiście do celów muzycznych.
Model owej konsoli nosi nazwę ION DISCOVER DJ.
jeżeli chodzi o laptop to lenovo g50 Windows 8.1
Intel® Core i5-5200 CPU @ 2.20GHz 2.20 GHz
4 GB Ramu
 
Proszę powiedzieć czy jest chociaż tak opcja i czy ktoś próbował 

e7883d.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Teoretycznie nie jest możliwe przypisanie konsoli DJ do którejkolwiek osi w grze, gra może po prostu tej konsoli nie wykryć jako gamepada, joysticka lub kierownicy. Nawet jak jakimś cudem uda się wykryć konsolę w grze, to pozostaje druga sprawa: limit obrotu - kierownica zazwyczaj ma ograniczony kąt obrotu, który zależy od jej modelu. Konsola DJ nie posiada takiego ograniczenia obrotu więc nie będzie możliwe wygodne prowadzenie ciężarówki z jej pomocą.

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

Teoretycznie deck możnaby zmapować pod myszke w grze, na ekranie wyswietla się ten pasek z kropką. Możesz spróbowac z PPjoy ja tak gralem w Rfactora jak nie mialem kiery, mapowalo sie mysze jako gamepada i wio w grze skręcałeś myszą. Ale tak jak koledzy piszą, konsola moze byc wykrawana jako tylko urzadzenie do np upgradu oprogramowania.

ht0c2Bx.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.