Jump to content

Zmiany w sposobie banowania.


I<3VODKA

Recommended Posts

truckersmp-logo.png

 

Cześć,

 

W ostatnim czasie otrzymywaliśmy wiele próśb od graczy, aby wprowadzić zmiany w systemie banowania użytkowników, którzy nie przestrzegają regulaminu. Tak więc po przemyśleniu i przedyskutowaniu sprawy wprowadzamy poważne zmiany które zaczną funkcjonować już teraz i które będą zachęcać do lepszego zachowania na drodze.

 

W chwili obecnej zespół adminów będzie przestrzegał tych reguł:

 

od 1-go do 3-go bana. Długość bana jest wybierana według uznania administratora w zależności od złamanych punktów regulaminu.

4 ban wynosi 1 miesiąc, niezależnie od tego, co się stało.

5 ban wynosi 3 miesiące, bez względu na to, co się stało.

6 ban jest na stałe bez możliwości usunięcia.

 

Należy pamiętać, by użytkownicy zwracali większą uwagę na to, jak wiele banów posiadają, oraz by wykorzystali czas ich trwania jako szansę na poprawę zachowania, tak aby nie skończyć ponownie z banem.

 

Dodatkowe informacje: Dla starszych kont, które mają już dłuższą historię, zaczynamy od tego miejsca w którym jesteś obecnie, jeśli aktualnie masz 6 banów i już raz otrzymałeś bana na 1 miesiąc wydanego zgodnie ze starym systemem, następny ban będzie trwał 3 miesiące. Jeżeli otrzymasz bana po 3 miesięcznej przerwie, wtedy otrzymasz bana permanentnego bez możliwości usunięcie go ani powrotu do gry. Jeśli masz 5 banów, ale nie masz jeszcze jedno miesięcznego bana, twój następny ban będzie na 1 miesiąc itp.

 

Pozdrawiamy,

Zespół  ETS2MP

 

Orginalne źródło: https://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/25751-changes-to-the-ban-process/

Przetłumaczone przez bakerpk

  • Thanks 1
  • Upvote 8
Link to comment
Share on other sites

nareszcie,gorzej jak beda jakies bezsensowne BANY a zdarzają sie takie.

Nie ma bezsensownych banów. Generalnie ban idzie raczej po kilku raportach od różnych graczy. 

Każde umyślne trolowanie powinno być surowo karane bez wyjątków.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Po mimo tego że mam 1 bana za sobą, to wprowadzając nowe zasady powinny poprzednie bany być wyzerowane, bo nie zawsze zgłaszający ma racje, a ktoś kto wyłapał ileś banów powinien zaczynać od zera (nowe zasady) i tak ma już za sobą inne bany wiec chyba wie jak się zachować, to nie jest kredyt hipoteczny gdzie na starcie jest napisane że warunki mogą ulec zmianie, tutaj w regulaminie też tego nie ma że warunki banów mogą zostać zmienione i nie broniąc innych z kilkoma banami za soba, ale takie coś nie powinno mieć miejsca, a co admnów to skupcie się bardziej na portach przeprawowych, bo wczoraj w roterdamie była masakra. Skoro ktoś bierze na siebie odpowiedzialność prowadzenia serwera to tak dobiera ludzi żeby zawsze ktoś funkcjonował, nie tylko w raportach ale i w grze, bo nagrywanie swoja droga a pilnowanie na żywo to inna sprawa. Może i się mylę ale byłem adminem w innych grach miałem własne serwery i jakoś to funkcjonowało.a tu można stać i czekać godzinami zanim admin usunie karambol na drodze lub w porcie.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Po mimo tego że mam 1 bana za sobą, to wprowadzając nowe zasady powinny poprzednie bany być wyzerowane, bo nie zawsze zgłaszający ma racje, a ktoś kto wyłapał ileś banów powinien zaczynać od zera (nowe zasady) i tak ma już za sobą inne bany wiec chyba wie jak się zachować, to nie jest kredyt hipoteczny gdzie na starcie jest napisane że warunki mogą ulec zmianie, tutaj w regulaminie też tego nie ma że warunki banów mogą zostać zmienione i nie broniąc innych z kilkoma banami za soba, ale takie coś nie powinno mieć miejsca, a co admnów to skupcie się bardziej na portach przeprawowych, bo wczoraj w roterdamie była masakra. Skoro ktoś bierze na siebie odpowiedzialność prowadzenia serwera to tak dobiera ludzi żeby zawsze ktoś funkcjonował, nie tylko w raportach ale i w grze, bo nagrywanie swoja droga a pilnowanie na żywo to inna sprawa. Może i się mylę ale byłem adminem w innych grach miałem własne serwery i jakoś to funkcjonowało.a tu można stać i czekać godzinami zanim admin usunie karambol na drodze lub w porcie.

Ale tak to bywa ze niektórzy czuja się bezkarni bo dostaną bana na 2-3 dni i też ledwo to odczują. Dopiero groźba że kolejny ban może być na miesiąc, 3 miechy lub na stałe spowoduje że zaczną trochę myśleć. Absolutnie jest przeciwny żeby wyzerować wszystkim konta. Wielu już teraz drży że zaraz dostaną bana na 1 miesiąc (na angielskim forum) i to może im przemówić.

Link to comment
Share on other sites

@up

Widziałem na jakimś streamie, jak Admin rozdawał bany zasłużonym. Nie, nie sprawdzał on wtedy ile kto ma banów na koncie. Jednakże teraz MOŻE (ale nie musi, nie wiem nic na ten temat) się to zmienić i Admin będzie miał wgląd w historię banów (np. krótki napis informujący o ilości, typie i długości kar nałożonych na danego gracza).

Link to comment
Share on other sites

Admin ma non stop wglad w historie banow. Po prostu gracze roba ban appeala, wtedy widzimy ktory to ban lub po prostu sam sprawdza swoje bany ktore rozdal w danym dniu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.