Jump to content

24.01.2016 95 osób w Rotterdamie


krzysiekx84

Recommended Posts

Ruch z/do Anglii, dostawy z/do Rotterdamu to niektóre czynniki powodujące spory ruch w Rotterdamie i okolicach.

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

Ta? To naliczyłem dzisiaj 117 osób... 117 OSÓB! Giga w cholerę zator z i do portu. Dorzućmy do tego bandę ruskich i innych ćmoków którzy umyślnie blokowali drogę/jechali pod prąd/rammowali. I co? ŻADNEGO admina tam NIE BYŁO. Nie widziałem aby jakikolwiek ban poleciał. Myślałem, że ujadę stamtąd chociaż bez uszkodzonej naczepy. Nie - ruski się wpieprzał w każdego kto nawinął.

 

http://imgur.com/a/T0zjT

 

Kandydaci, którzy proszą się o pilnego do bana:

- PEKEcośtam id 1575

- Cesvender id 311

- _good game) id 1963

- nonkel neus id 471

- TREFsaneviOyunucu(Ozan) id 151

 

A to i tak zaledwie kropla w morzu tego truckerskiego bajzlu. Bo graczy wciąż przybywało. Podobno korek od godziny tak stał.

 

Nigdy...więcej...Rotterdamu. Choćby mnie kroili żywcem i skórę sypali solą , nie pojadę tam. Żadna to przyjemność...

Link to comment
Share on other sites

Ta? To naliczyłem dzisiaj 117 osób... 117 OSÓB! Giga w cholerę zator z i do portu. Dorzućmy do tego bandę ruskich i innych ćmoków którzy umyślnie blokowali drogę/jechali pod prąd/rammowali. I co? ŻADNEGO admina tam NIE BYŁO. Nie widziałem aby jakikolwiek ban poleciał. Myślałem, że ujadę stamtąd chociaż bez uszkodzonej naczepy. Nie - ruski się wpieprzał w każdego kto nawinął.

http://imgur.com/a/T0zjT

Kandydaci, którzy proszą się o pilnego do bana:

- PEKEcośtam id 1575

- Cesvender id 311

- _good game) id 1963

- nonkel neus id 471

- TREFsaneviOyunucu(Ozan) id 151

A to i tak zaledwie kropla w morzu tego truckerskiego bajzlu. Bo graczy wciąż przybywało. Podobno korek od godziny tak stał.

Nigdy...więcej...Rotterdamu. Choćby mnie kroili żywcem i skórę sypali solą , nie pojadę tam. Żadna to przyjemność...

Samo ID z gry nie pomoże ;) Cały czas się zmienia. Tak samo podawanie nicków "...cośtam"

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Samo ID z gry nie pomoże ;) Cały czas się zmienia. Tak samo podawanie nicków "...cośtam"

Owszem , że ID nie pomoże, tak samo jak podałeś przykładem nick. Specjalnie piszę cośtam bo w jednym z nich jest widoczna cyrylica. A nawet nie miałem czasu jak reportować , bo komp ledwo wyrabiał. Ledwo... Zresztą co by to dało, skoro zero reakcji i tak było.

Link to comment
Share on other sites

Potrzebne informacje można uzyskać z logów gry. Najlepiej jest wykorzystać program ExtDfL - to zdecydowanie ułatwia sprawę. Sam korzystałem z niego w czasie składania jedenastu raportów w ciągu niespełna 20 minut.

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.