Jump to content

[BİLGİLENDİRME] Ban Sürecindeki Değişiklikler (23.02.2017)

STOCKHOLM GHOST

Recommended Posts

Admin Kasım ayında avatar resmi ve haksız yere kazadan oyundan tamamen uzaklaştırıldım avatar resmini değiştirdim ve ban hakkında itiraz da ettim hatta linki buraya atıyorum arkadaşlar sizce haklı ban mı yemişim haksız banmı sizde cevabınızı verin.

Vidyoda gördüğünüz gibi önümdeki adam aniden duruyor ve ben duramıyorum sollamak zorunda kalıyorum adama %8 lik hasar verdiğim için perma ban yiyorum ya onu geçtim bunun gibi bir olaya ban atılıyorsa benim 5 tane report kaydım var hani onların banı nerde tamamen ırkçılık yapıyorlar oyunun %50 lik kısmı Türk ama hala Türklere ırkçılık yapıyorlar.

Merhaba Bu Kanıtta Çarptığın İçin Sen Suçlusun Hızını Önündeki Kişilere Göre Ayarlaman Gerekirdi Eğer Avatarın Yüzünden Perma Ban Yediysen https://truckersmp.com/appeals Kısımından Avatarını Değiştirdiğine Dair Bir Kanıt(Ekran Görüntüsü/Video) Sunarsan Cezayı Uygulayan Oyun Moderatörü Gerekeni Yapacaktır

21 hours ago, GiresunLee`` said:

Admin Kasım ayında avatar resmi ve haksız yere kazadan oyundan tamamen uzaklaştırıldım avatar resmini değiştirdim ve ban hakkında itiraz da ettim hatta linki buraya atıyorum arkadaşlar sizce haklı ban mı yemişim haksız banmı sizde cevabınızı verin.

Vidyoda gördüğünüz gibi önümdeki adam aniden duruyor ve ben duramıyorum sollamak zorunda kalıyorum adama %8 lik hasar verdiğim için perma ban yiyorum ya onu geçtim bunun gibi bir olaya ban atılıyorsa benim 5 tane report kaydım var hani onların banı nerde tamamen ırkçılık yapıyorlar oyunun %50 lik kısmı Türk ama hala Türklere ırkçılık yapıyorlar.

• 4 weeks later...

Selamlar Arkadaşlar!

Arkadaşlar Lütfen buraya veya herhangi bir forum konusuna almış olduğunuz Ban veya benzeri özel hususlarınız hakkında yorumlar veya mesajlar göndermeyiniz. Almış olduğunuzun cezanıza karşı eğer herhangi bir itirazınız olursa lütfen Appeal Ban bölümünden bildiriniz ve forum üzerinden bu tarz konuları açmayınız veya dile getirmeyiniz. Eğer bu durum devam ederse ne yazık ki konuyu kilitlemek zorunda kalacağım. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımla,
Tomukas.

Forum & Social Media Moderator.

• Thanks 1

Y6JLoj.png.1482f0bf87625eca4c05028e655c74c1.png

• 11 months later...

Road to Simulation #3 değişiklikleri ile birlikte bu konu güncel olmadığından Arşiv'e taşınmıştır.

Saygılarımla, XFMaster9666

Topluluk Moderatörü

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

• EULas locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.