Jump to content

[BİLGİLENDİRME] Ban Sürecindeki Değişiklikler (23.02.2017)

STOCKHOLM GHOST

Recommended Posts

• 3 weeks later...
On 06.03.2016 at 2:23 PM, ismail said:

Merhaba, 

Ben asla ve asla yalan konuşmam, burada itiraf ediyorum, " ETS2MP Oyuncu Şikayet Etme Sistemi " üzerinden seni ben şikayet ettim, küfür eden tüm kullanıcıları acımadan report ediyorum. 

- Bazı adminlerin okulu var, yapması gereken işleri var, ilgilenecekleri bir yuvası ailesi var değilmi? Bunlara vakit ayırmaları gerekiyor, bu yüzden geç ilgilenebiliyorlar.

Buradan banınız ile ilgili fazla yapılacak bir durum yok, buradan ban itirazı yapmak için detaylara bakmanız gerekiyor ( Bilmiyorsanız eğer

Kardeşim sen böyle diyorsun ama banlayınca banlıyorlar ama ne itiraza nede süresini kısaltmaya gelince kimse bakmıyorlar nasıl bir adalet sen bi oyuncuyu banladın ama eğer haksızsa o oyuncuya bakman gerekir hatanı görüp hatanı düzeltmen gerekmezmi ?

Dün Şimdi Konvoy Vardı ROterdamda düzgün bi şekilde sağ şeritten emniyetli şekide gidiyoduk bi an kalabalık oldu sol şeritten biri hızla çarptı dağıldık orda admin banladı beni suç bende değildi bana sol şeritten çarpan kişiydi benim hatam yoktu banımın kaldırılmasının kısa sürede kaldırılmasını arz ediyorum

Dün Şimdi Konvoy Vardı ROterdamda düzgün bi şekilde sağ şeritten emniyetli şekide gidiyoduk bi an kalabalık oldu sol şeritten biri hızla çarptı dağıldık orda admin banladı beni suç bende değildi sol şeritten  2016.07.30 Tarihine Kadar Ban Yedim Suçsuz Yere

• 2 weeks later...
On 23.01.2016 at 10:23 PM, STOCKHOLM GHOST said:

truckersmp-logo-black.png

Herkese Merhaba,

Bir süredir kullanıcıların oyun cezalarında ne gibi değişiklikler olacağı gibi sorular alıyorduk. 23.01.2016 / 22:00 (Türkiye saati) itibaren geçerli olmak üzere kullanıcıların davranışlarını biraz daha düzeltmelerini teşvik edecek pek çok ciddi değişikliğe gidilmiştir.

Şimdi olduğu gibi, yönetim takımı aşağıdakilere göre ban cezası vereceklerdir:

1, 2 ve 3'üncü Banlar: Adminin taktirinde olacaktır. Yani, adminler ban süresinin uzunluğunu hangi kuralı çiğnediğinize göre belirleyip seçecekler.

4. Ban: 1 ay, ne yaptığınızın bir önemi olmaksızın.

5. Ban: 3 ay, ne yaptığınızın bir önemi olmaksızın.

6. Ban: Sınırsız, süresiz.

Kullanıcılar sahip oldukları ban cezalarına dikkat etmeli ve cezalı geçen süreleri, davranışlarını geliştirmek için bir şans olarak değerlendirmelidir. 

Saygılarımızla, ETS2MP Team

23.01.2016 / 22:00 (Türkiye Saati)

Orijinal Metin: https://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/25751-changes-to-the-ban-process

1 hour ago, EliteGamer0611 said:

Öyle bir şey söz konusu değildir.

ehliyette bile ceza puanları sıfırlanıyor bunun sıfırlanmaması çok saçma...  Bir kişi 2016 yılında 5.banını yedi 3 ay uzaklaştırma aldı, 2020 yılında 6.ban alıyor bir şekilde ve süresiz uzaklaştırılıyor çok saçma...

56 minutes ago, SMTZHR said:

ehliyette bile ceza puanları sıfırlanıyor bunun sıfırlanmaması çok saçma...  Bir kişi 2016 yılında 5.banını yedi 3 ay uzaklaştırma aldı, 2020 yılında 6.ban alıyor bir şekilde ve süresiz uzaklaştırılıyor çok saçma...

[email protected] buyrun itirazınız varsa yazın.

1 hour ago, SMTZHR said:

benim tek başıma itirazımı kabul edeceklerini zannetmiyorum... bir topluluk şeklinde hareket edersek anca kabul edilir.

Şöyle yapalım, gelin hep beraber kuralları okuyalım; bundan sonra hiç ban yemeyelim.

Edited by DesertEagle26

TIRCI

2 hours ago, SMTZHR said:

benim tek başıma itirazımı kabul edeceklerini zannetmiyorum... bir topluluk şeklinde hareket edersek anca kabul edilir.

Ben buna karşı değilim ki. Karşı olanları topla edin.

33 minutes ago, DesertEagle26 said:

ya tabi ki ban yenilmemeli ama ilk başta kuralları bilmeyen küçük banlar yemiş ve sicili doldurmuş akıllanıp uzun bir arada çok dikkatli sürüyor ama 4-5 yıl sonra 6. banı yiyip süresiz alması mantıklı mı sizce ?

On 05.08.2016 at 4:01 PM, SMTZHR said:

Merhaba @SMTZHR;

Ceza sistemi konusunu lütfen daha dikkatli inceleyelim.

Öncelikle ceza sistemi şu şekildedir;

İlk 3 ceza kullanıcının yapmış olduğu hataya göre verilmektedir.4, 5 ve 6. cezalarda ise kullanıcının daha dikkatli olması adına konuda da anlatıldığı gibi ceza sürelerinin uzatılması yoluna gidilmiştir.

4. cezada 1 ay, 5. cezada 3 ay ve 6. cezada ise oyundan sınırsız olarak kullanıcı uzaklaştırılır.

Ayrıca kullanıcının ceza geçmişi kontrol edilirken sadece son 1 yıl kontrol edilir.Daha önce almış olduğu cezalar , yeni ban sistemine dahil değildir.

Örneğin , daha önce bir kullanıcı birinci cezasını 23.01.2015

ikinci cezasını 21.06.2015

üçüncü cezasını 10.05.2016 tarihlerinde alınmış olsun.

Buradaki birinci ve ikinci cezasının üzerinden bir yıl geçtiği için bu cezalar sayılmayacaktır.

İyi Oyunlar.

15 hours ago, LIGHTOFGOD said:

Merhaba @SMTZHR;

Ceza sistemi konusunu lütfen daha dikkatli inceleyelim.

Öncelikle ceza sistemi şu şekildedir;

İlk 3 ceza kullanıcının yapmış olduğu hataya göre verilmektedir.4, 5 ve 6. cezalarda ise kullanıcının daha dikkatli olması adına konuda da anlatıldığı gibi ceza sürelerinin uzatılması yoluna gidilmiştir.

4. cezada 1 ay, 5. cezada 3 ay ve 6. cezada ise oyundan sınırsız olarak kullanıcı uzaklaştırılır.

Ayrıca kullanıcının ceza geçmişi kontrol edilirken sadece son 1 yıl kontrol edilir.Daha önce almış olduğu cezalar , yeni ban sistemine dahil değildir.

Örneğin , daha önce bir kullanıcı birinci cezasını 23.01.2015

ikinci cezasını 21.06.2015

üçüncü cezasını 10.05.2016 tarihlerinde alınmış olsun.

Buradaki birinci ve ikinci cezasının üzerinden bir yıl geçtiği için bu cezalar sayılmayacaktır.

İyi Oyunlar.

bunu bende yeni öğrendim hocam teşekkürler, hiç bir tarafta böyle bir bilgi yoktu. Hem sizden hemde Proje yöneticisinden öğrenmiş oldum.

Ekran Alıntısısss.JPG

On 23.07.2016 at 0:59 AM, gokhankesmen said:

Biraz keyfi bir ceza sistemi var.

Bakıyorum  adam europorta parketmiş yol dışına, kimi admin banla uzaklaştırıyor oyundan bikaç saatliğine kimisi de kickleyerek uzaklaştırıyor.

Kesinlikle katılıyorum kardeşim sana, Kuralların sonun koyulan Kick/Ban durumu keyfi olarak işleniyor. Kurallara kickse kick bansa ban yazılsın. Parketmiş birini ne kadar yasakta olsa yolda olmadığı sürece ban çok saçma ve gereksiz!

On 05.08.2016 at 4:58 PM, ArifCan said:

[email protected] buyrun itirazınız varsa yazın.

Buyur kardeşim bu kuralı da benden öğrenmiş olun. Türkler olarak az dayanışma içinde olabilelim istedim sadece. Oyunda bile TÜRK bayrağını görünce önümüze kıranlara inat!

Ekran Alıntısısss.JPG

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.