Jump to content

[BİLGİLENDİRME] Ban Sürecindeki Değişiklikler (23.02.2017)

STOCKHOLM GHOST

Recommended Posts

truckersmp-logo-black.png

Merhaba Arkadaşlar;

Bu konuda TruckersMP'nin ceza sistemi anlatılacaktır.Lütfen dikkatli bir şekilde okuyunuz. Herhangi bir sorunuz varsa alt bölümden sorabilirsiniz.

1-) Kullanıcıların 1 yıl içerisinde almış oldukları birinci, ikinci ve üçüncü cezalar yapılan suça göre verilecektir. 

2-)Kullanıcı eğer dördüncü cezasını alırsa ; ceza sebebinin bir önemi olmadan 1 ay ceza alacaktır.

beşinci cezasını alırsa    ;  ceza sebebinin bir önemi olmadan 3 ay ceza alacaktır.

altıncı cezasını alırsa     ;  ceza sebebinin bir önemi olmadan sınırsız olarak oyundan uzaklaştırılacaktır.

3-)Önemli Notlar:

1-Ceza geçmişi nedeniyle verilen cezaların yanlış bir karar olmadığını sürece kaldırılması gibi bir şans yoktur.

2- Ceza geçmişi kontrol edilirken son 12 ay içerisinde alınan cezalar incelenir ve değerlendirilir. 12 ay önce verilen cezalar sayılmamaktadır.

TruckersMP Team

Güncelleme: @LIGHTOFGOD

Edited by LIGHTOFGOD
GUNCELLENDI l
  • Upvote 3

• 3 weeks later...

Sayın Yöneticiler 

08.02.2016 Tarihinde 15:45 civarında ters yönden gelen bir arkadaş bana çarparak kazaya sebebiyet verdi. 

Oyundaki Kullanıcı Adım : Emrah

Kazaya sebebiyet veren arkadaşı. report ettim. fakat o arkadaş da beni report etti ve banı ben yedim itirazda bulundum fakat ban hayla kalkmamış durumda 

Banlayan Admin : Chjl1234

bu oyunda ırkçılık olduğunu göstermektedir. lütfen acil çözüm talep ediyorum. 

^ Cevap geldikten sonra, eğer verilen karara itiraz etmek istersen Clarkinator veya I<3VODKA'ya forum üzerinden durumla ilgili itirazda bulunabilirsin.

Ban itirazınla ilgili sadece ve sadece ban cezasını veren admin işlem yapabileceğinden, acil çözüm yine admin'in vereceği cevap olacaktır. Irkçılık gibi bir durumun, ne adminler ne diğer ekip üyeleri arasında söz konusu dahi olamayacağının altını çizmek isterim.

Teşekkürler,

Sayın Yönetici. Haklı olduğuma rağmen report eden ben olduğuma rağmen banı ben yedim. ben buna ırk ve ayrımcılık adı altında düşünmekteyim.

böyle bir ban nasıl atılabilir ki ters yönden geldiğini gördüm. en sol şeride geçtim önüme kırdı ve bana kafadan çarptı. report etmeme rağmen benim yapmış olduğum report geçersiz sayıldı. sizce bu hak mıdır ?

• Upvote 1

^ Dediğim gibi, buna admin karar verecektir. Eğer verilen kararı beğenmezseniz, bahsettiğim CM'lere başvurabilirsiniz. Ancak, bunun ırkçılıkla alakası yok, zira ban cezası verirken Türk olduğunuzu bile bilmiyordur tahminen.

Lütfen admin'in cevabını bekleyin.

Teşekkürler,

• 3 weeks later...
12 minutes ago, Looper 347 said:

Alenen haksız yere ban atılıyo. Adminler başkasının yaptığı şeyi başlakalarına yığıyo. 10 kere reportladığım adamı banlamadı geldi ben artık çileden çıkartığı için küfür etiğim diye banladı.

Merhaba, 

Ben asla ve asla yalan konuşmam, burada itiraf ediyorum, " ETS2MP Oyuncu Şikayet Etme Sistemi " üzerinden seni ben şikayet ettim, küfür eden tüm kullanıcıları acımadan report ediyorum. 

- Bazı adminlerin okulu var, yapması gereken işleri var, ilgilenecekleri bir yuvası ailesi var değilmi? Bunlara vakit ayırmaları gerekiyor, bu yüzden geç ilgilenebiliyorlar.

Buradan banınız ile ilgili fazla yapılacak bir durum yok, buradan ban itirazı yapmak için detaylara bakmanız gerekiyor ( Bilmiyorsanız eğer

Ben durduk yere hakaret etmedim 9 kişiyle konvoy yaparken alanen bilerek çarpıp kaçtı 3 4 kere. Hepimiz reportladık. Ayrıca tsden de microfonla trolüyodu. Kalkıpta ona teşekür edicek değildim. benim yaptığım hata ama kalkıpta süresiz ban atılması biraz ağır değilmi. Yaptığın şeye saygım var ama 250 saate yakın bu oyunu oynadım kalkıpta bir kişi reportlamadım.

37 minutes ago, Looper 347 said:

Ben durduk yere hakaret etmedim 9 kişiyle konvoy yaparken alanen bilerek çarpıp kaçtı 3 4 kere. Hepimiz reportladık. Ayrıca tsden de microfonla trolüyodu. Kalkıpta ona teşekür edicek değildim. benim yaptığım hata ama kalkıpta süresiz ban atılması biraz ağır değilmi. Yaptığın şeye saygım var ama 250 saate yakın bu oyunu oynadım kalkıpta bir kişi reportlamadım.

2 Günlük bana kalıcı ban diyorsan ben sana artık bir şey demiyorum, gerçekten. Banın  08 Mar 11:35  tarihinde ve saatinde kalkacak.

34 minutes ago, Looper 347 said:

Kusura bakma bana arkadaş kalıcı yedin dedi.

Sorun biraz açığa kavuştuğuna göre, fazla uzatmanın manası yok sanırsam? 2 günlük bir ban için uğraşmaya deymeyeceğini düşünüyorum.

• 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Merhaba @yunusemre541541,

Siz bu konu ile ilgili zaten hem @Ozgur'ün profiline mesaj yazarak hem de ceza itirazı yaparak admine ulaştınız.

Eğer bu işleme devam ederseniz üzgünüm ki forum üzerinden ceza alacaksınız.

Lütfen uyarımızı dikkate alınız.

Teşekkürler.

12 minutes ago, yunusemre541541 said:

benim ban bügün 15 ,17 de kalkkadacaktı saat 18,00 oldu kalkmadı  

Oyun Içi

Tarafından verilen WooQash

Sebep : Blocking

Bitiş tarihi : Bugün, 15:17

Sunucu : ETS2: EU 2

Verilen cezalar UTC zaman dilimine göre verilmektedir.

• 1 month later...

Oyun Içi

Tarafından verilen RayRay5

Sebep : useless traffic at ep

Bitiş tarihi : Dün, 17:21

Sunucu : ETS2: EU 2

Bu ne demek gereksiz Trafik nedir ya durduk yere hemde 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.