Jump to content

Zakrywanie obraźliwych słów, przekleństw itp.


świstak cham

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: Zakrywanie obraźliwych słów, przekleństw itp.

Opis Sugestii: Chodzi o to, żeby przekleństwa, słowa obraźliwe tak jak de*il, zostały zakrywanie, czyli zamiast nich by np. był napis *** na czacie. Widziałem to na innych grach multiplayer, więc myślę że jest to wykonalne.

Przykładowe obrazki: brak

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Pomogło by to rówież adminom którzy mieli by mnej roboty bo dużo skarg jest też skierowane w obrazę, przekleństwa na czacie.

76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

W SA:MP (Może ktoś grał) na pewnym serwerze pracowałem w policji i napisałem "kto przesłuhuje...[nieważne]" a  na czacie wyskakuje "kto przesłu***e...[nieważne]"

A co do pomysłu to super gdyby by mnie było sytuacji ww.

A co do obejść. Wszystkie zabezpieczenia da się obejść więc gdyby na to patrzeć to by nawet MP nie było

 

A tak podsumowując to jestem na TAK

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pozdrawiam stworzyć teraz słownik dla kilkudziesięciu języków, który ukrywał by takie słowa. Po za tym dzieciarnia łatwo zacznie to obchodzić dzieląc wyrazy, pisząc je błędnie ale wstawiając w środku słowa jakiś znaczek aby nie ukryło. Według mnie - walka z wiatrakami.

Ale czy nie wystarczyłoby zrobić to dla najpopularniejszych przekleństw w języku angielskim i polski? Bo chyba te 2 języki przeważają w MP :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Z jednej strony pomysł dobry, z drugiej tak jak WooQash napisał walka z wiatrakami.

W takich strzelankach w jakimś stopniu to się może sprawdzać, bo tam nie ma za bardzo czasu na myślenie jak tu przekręcić wyraz żeby się wyświetlił-grasz żeby przetrawać. W tak spokojnej (no tu można się kłócić czy taka spokojna jest...) grze takie coś za bardzo nie miałoby zastosowania no ale generalnie jestem ZA :)

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Szczerze, niezbyt jest to potrzebne. Przekleństw, Сука Блять, itp. i tak się nie pozbędziemy bo ludzie wymyślaliby jakieś ominięcia np. poprzez stosowanie spacji, kropek itp.

Poza tym dochodzi kwestia języków, bo MP nie jest tylko polskie czy angielskie  ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pomysł nie za bardzo mi podchodzi, większość ludzi i tak stara się hamować z ich słownikiem, to zbędna praca z jakimiś gwiazdkami.. zawsze można robić zdjęcia i raportować, to się pewnie oduczą ;)

It's supposed to be hard.. the hard is what makes it great.

 

Take what you can… Give nothin' back!

 

Link to comment
Share on other sites

Każdemu zdarzy powiedzieć się kilka słów za dużo, ale niestety niektórym "idiotom" grającym na MP się należy .
Zresztą tak jak napisali powyżej - walka z wiatrakami .... Zawsze znajdzie się ktoś co coś wykombinuje, aby tylko to ominąć.
Jestem zdecydowanie na nie Byłby to zbędny bajer, który i tak nie przyda się nikomu.

76561198099181510.png

Link to comment
Share on other sites

Szczerze, niezbyt jest to potrzebne. Przekleństw, Сука Блять, itp. i tak się nie pozbędziemy bo ludzie wymyślaliby jakieś ominięcia np. poprzez stosowanie spacji, kropek itp.

Poza tym dochodzi kwestia języków, bo MP nie jest tylko polskie czy angielskie ;)

Zacznijmy od tego , żeby te twoje "suke blaći" nie jest tak obraźliwe.Można to przyrównać teraz do cholera jasna.Już bez przesady.....

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

Pomysł nie za bardzo mi podchodzi, większość ludzi i tak stara się hamować z ich słownikiem, to zbędna praca z jakimiś gwiazdkami.. zawsze można robić zdjęcia i raportować, to się pewnie oduczą ;)

Tak jak mówisz, większość stara się opanować, ale mało jest osób, które nie mają zamiaru się opanować? A gdyby wprowadzić takie coś, to pomyśl o ile reportów mniej każdego dnia wpływałoby , co oszczedziłoby czas administratorów, którzy mogliby zająć się poważniejszymi zgłoszeniami.

Link to comment
Share on other sites

Nie widze w tym najmjiejszego sensu chyba ze jedynie ochrona dzieci tzn ponizej 18 roku zycia aczkolwiek oni wiedza o wiele wiecej brzydkich wyrazow niz nie jeden dorosly. Za obraze jest ban wystarczy screenshot. Mam takie pytanie czy slowo "noob" jest obrazliwe? Czy za takie slowo mozna dostac bana? W regulaminie innych gier typu mmorpg to slowo nie jest uznawane za jakies obrazliwe. A jak to jest w ETS2?? Jak Wy o tym myslicie?

shaqnator.png  g_Nw7c_Xv.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

To, że będą gwiazdki przy słowach obraźliwych nie zmieni faktu, że będzie mniejsza liczba reportów, report i tak pójdzie ale za gwiazdki :D

Jedyny słuszny argument to małe dzieci, które grają na serwerach, jak wiadomo w grę można grac 3+. Nie mniej jednak nie często, przynajmniej w moim przypadku, zdarza się widok obraźliwych słów.

l2w9oUHPFefQdxAjEblly0l2cFY=.png

logo_green.png          76561198075845341.png

 
Link to comment
Share on other sites

To, że będą gwiazdki przy słowach obraźliwych nie zmieni faktu, że będzie mniejsza liczba reportów, report i tak pójdzie ale za gwiazdki :D

Jedyny słuszny argument to małe dzieci, które grają na serwerach, jak wiadomo w grę można grac 3+. Nie mniej jednak nie często, przynajmniej w moim przypadku, zdarza się widok obraźliwych słów.

 

 

Ale wydaje mi się, że jakby do gwiazdek dołączony był automatyczny banik na np. 10min to wyzwiska na 100% zostałyby ograniczone do minimum :P Nie uważasz? 

A bany z automatu oszczędziłyby czas adminów, którzy pewnie co dziennie mają setki reportów dot. wyzwisk :)

Link to comment
Share on other sites

Ale wydaje mi się, że jakby do gwiazdek dołączony był automatyczny banik na np. 10min to wyzwiska na 100% zostałyby ograniczone do minimum :P Nie uważasz? 

A bany z automatu oszczędziłyby czas adminów, którzy pewnie co dziennie mają setki reportów dot. wyzwisk :)

 

Jeżeli był by automatyczny ban przy obraźliwych słowach to wtedy gwiazdki miałyby jak najbardziej sens.

l2w9oUHPFefQdxAjEblly0l2cFY=.png

logo_green.png          76561198075845341.png

 
Link to comment
Share on other sites

Kiedyś komuś zwróciłem uwagę na temat słów jakie pisze, klął dalej, wyzywał od matek (bardzo popularne w tych czasach)... Napisałem chłopakowi, że dostanie bana za to, dostał na 3 dni :P I od tego czasu byłem prześladowany na Steam :D 

 

Takie rozwiązanie z automatycznymi banami, jak to napisał TheArczi, na pewno pozwoliłoby uniknąć sytuacji która mnie dopadła, ale jak jest cały czas pisane, ludzie wymyślą jakieś sposoby, aby tylko napisać przekleństwo :)

  • Upvote 1

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Macie problemy. Jak patrzę to płakać mi się chce połowa z was nie spotkała się nigdy z transportem. Słownictwo tam używane nie jest na wysokim poziomie i trzeba do tego przywyknąć. Rozumiem, że to gra ale jak chcemy iść w stronę realizmu to róbmy to na 101%. Chętnie udzielę na PW słownika typowego kierowcy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.