Jump to content

Blokowanie wyjazdu z serwisu w Berlinie #Euro Fly Simulator


kristoferek

Recommended Posts

Z wielu czynników tego aż tak o, nie da się opanować, że nagle w jakimś miejscu jest troll, który blokuje przykładowo wyjazd, jedynie na co można liczyć, że osoby które blokowały zostały adekwatnie do ich czynu ukarane ;)

It's supposed to be hard.. the hard is what makes it great.

 

Take what you can… Give nothin' back!

 

Link to comment
Share on other sites

Witam ja nie rozumiem tylko jednego. Skoro widać że taki debil blokuje to po co się tam na siłę w niego pchać i rozwalać sobie ciężarówkę.

Ja osobiście już nie raz spotkałem się z takimi przypadkami ale nie nagrywałem lecz teraz będę miał zawsze w pogotowiu jakiś program do nagrywania.

A swoją droga mam nadzieję że sprawcy zostali ukarani adekwatnie do czynu.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Na razie mają bana na 2 dni, ale (tak jak ostatnio) pewnie przedłuży sie to na 2-3 miesiące. Poza tym z racji, że to nie pierwszy ban, może być przedłużony dodatkowo albo permanentny. W sumie tak na szybko to ciężko wymyślić jakieś wyjście, jeśli się już utknęło w serwisie. Bo w sumie inaczej wyjechać się nie da (tym bardziej korzystając z szybkiego zlecenia).

Link to comment
Share on other sites

Na razie mają bana na 2 dni, ale (tak jak ostatnio) pewnie przedłuży sie to na 2-3 miesiące. Poza tym z racji, że to nie pierwszy ban, może być przedłużony dodatkowo albo permanentny. W sumie tak na szybko to ciężko wymyślić jakieś wyjście, jeśli się już utknęło w serwisie. Bo w sumie inaczej wyjechać się nie da (tym bardziej korzystając z szybkiego zlecenia).

No powiem ci, że 2 dni to na pewno nie jest adekwatna kara, chłopak dobrze się bawił denerwując innych, a gdy zobaczył 2-dniowego bana to pewnie padł ze śmiechu...

Link to comment
Share on other sites

Widać, że gościu chce przetestować cierpliwość administracji i na własnej skórze odczuć nowy system banowania. Jak dla mnie pod perma to podchodzi i to bez gadania. Jego strata.

 

Poszperałem w systemie zgodnie z nickiem na filmiku i tak:

 

Adahil już dostał bana ( 10 stycznia ) na miesiąc za wcześniejsze wykroczenie. Teraz wiadomo , pociągnie na 3 albo perma. Ciekawszy jest sposób w jaki znalazł się na serwerze... chyba, że to ten drugi Adahil125, ale on wyłapał bana 22 stycznia.

Micha nie mogę znaleźć. Oczywiście dane nie muszą się zgadzać.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.