Jump to content

Yardım lazım

Suleyman.53

Recommended Posts

http://i.hizliresim.com/lvqNPb.pngBu resimden ban yedim küfürden ve ben orda yokum buna nasıl itiraz edeceğim.Yanlışlık olduğu belli.

Daha doğrusu report ederken yanlışlıkla kendi steam ıd mi kopyala yapıştır yaptığım için report edende benim.Ama admin bakmadı mı içine benim adım bile yok orda

Neden rota isimli eleman şikayet etmemiş, bence şikayeti onlar etsin size fotoğrafı sadece Oytun abiyi bilgilendirmek için atsın, adamlar diyor kendi adamlarını şikayet ediyorlar nasıl bir şirket vs diye fake olayını bilmiyorlar, konuşmak lazım.

Ban ile ilgileneceğim ayrıca mesaj yazarken aklınıza bir şey gelirse edit yapıp ekleyin. 

özgür bey ben ban appeal sistemden itiraz ettim ingilizce olarak bize ulaşınca bu resim report ettik ama report ederken kendi steam ıd mi kopylalayıp yapıştırmışım dalgınlıktan karışıklık oldu yani

rota lojistik bildirdi bize siz yapın gereğini dediği için biz report ettik

Neden rota isimli eleman şikayet etmemiş, bence şikayeti onlar etsin size fotoğrafı sadece Oytun abiyi bilgilendirmek için atsın, adamlar diyor kendi adamlarını şikayet ediyorlar nasıl bir şirket vs diye fake olayını bilmiyorlar, konuşmak lazım.

Ban ile ilgileneceğim ayrıca mesaj yazarken aklınıza bir şey gelirse edit yapıp ekleyin. 

Valla özgür kardeşim. küfür eden trol yapan oyunda başkasına saygı göstermeden araç kullanan kime denk gelirsek gelelim her zaman report ettik. bu adam bizim klamımızdan da önce klandan attık sonra report ettik. Cünkü grubun ana kuralı budur. Klan üyelerine ve oyun içi diğer üyelere saylıgılı olacaklar. olmuyor huzur bozuyorlarda bizimle işleri yok. Bu yönde de kimseye taviz vermedik klan içinde. Yazın asker konvoyu olmuştu Kacak  tüm klanlardan bir sürü kişiyi attı hepsi laf yaptılar tartıştılar. Biz iyi olmuş banlanmışlarsa yapmışlardır bir şey dedik bunu konvoy sonrası toplantıda bizzat ben kendim söylemiştim. 

76561198179575554.png

• 9 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.